Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzöl a családodnak olyat,...

Főzöl a családodnak olyat, amit nem szeretsz?

Figyelt kérdés
Én még fiatal vagyok, messze attól hogy családom legyen, de érdekelne hogy ezt hogy oldhatnám meg majd. Szóval arról van szó, hogy én például rosszul vagyok a sárgaborsó szagától is, undorodom a pacaltól, nem szeretem a paprikát a salátában. Háziasszonyok, ha ti nem szerettek valamit, akkor olyat nem főztök? Vagy erőt vesztek magatokon és megcsináljátok a férjeteknek (és gyerekeiteknek ha vannak)?
2011. aug. 28. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, amit nem szeretek, nem főzöm meg a férjemnek sem. Viszont olyat sem főzök kettőnknek, amig ő nem szeret.
2011. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze, de pl a halat nem vagyok hajlandó megpucolni... a többiből meg nme eszem.
2011. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem vagyunk még kész család de bnőm nem eszi meg pl a lecsót...de nekem megfőzi...


de 1ébként megfőz mindent amit ő nem szeret csak max nekem kell kóstolgatni...

2011. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretné akkor megfőzöm.Amúgy szakács vagyok,nem lehetek olyan h nem fözök meg olyat mit nem szeretek.MAx.az emebr nem eszik belőle.Az tény viszonyt h sokkal jobbizűen lehet szerintem olyan ételt késziteni amit szeret az ember.A halászlevet nem szeretem a rántott halfilét igen,de szivesen megcsinálnálm a levest ha kéri.Annyi a jó h általában ezek a tabu kaják mindig olyanok h tuti mondjuk szülöknél ismersösöknél eszik az ember és nem igazán kell otthon olyat főzni.
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem megfőzném neki, főleg ha valami olyan lenne, ami nagyon szeret
2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a páromnak szinte csak azt főzöm amit én NEM szeretek. Ő oda van a babgulyásért, a csülökért, a pörköltökért, tésztáért, sültkrumpliért, rántott húsért, oldalasért, tepertőért, mindenféle kolbászért meg szalonnáért, stb, én meg halat, pulykát, zöldségeket eszem. Nem mert fogyóznék vagy bármi más, egyszerűen az utóbbiakból 10 adagra valót is meg tudnék enni, az előbbiekből meg egy falatot sem. Megcsinálom külön-külön őket és kész. A pacalt én sem tudom elviselni (a szagát) így konzervet veszek vagy rendelem valahonnan. Amennyi munka van vele, még jobban is járok, és 1-1 alkalomba nem halok bele anyagilag.
2011. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
én megfőzöm de nem eszek belőle
2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kevés ilyen van, hogy valamit csak a párom szeret, de ,ha megis megkívánja, megfőzöm neki. én nem eszem belőle, csinálok magamnak mást.ilyenek lp. sóska, pacal, szalontütő, lecsó sültpaprikából...
2011. aug. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ilyen étel van csak, természetesen megfőzöm neki, ha megkívánja, miért is ne? (pl lecsó csak erőspaprikából főzve :) vagy molokhiya, bámia)
2011. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Szoktam olyat főzni amit nem szeretek. Például ilyenek a főzelékek. Egyiket sem szeretem, a párom viszont imádja mindet.
2011. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!