Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptatok már olyan ajándékot...

Kaptatok már olyan ajándékot a párotoktól, aminek nagyon nem örültetek, vagy kiborultatok miatta?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülni fogok, és az ilyenkor szokásos kiadások miatt nem állunk anyagilag valami fényesen, így nem volt különösebb karácsonyi kívánságom, csak egy konkrét márka konkrét parfümje a kiegészítőivel. Épp meg akartam beszélni a párommal, hogy ez a nagy vágyam, amikor előállt egy csomaggal, hogy már most ideadja a karácsonyi ajándékot, mert úgyse bírja ki addig. Egy parfüm volt benne, háromszoros áron, mint amit kinéztem, és ahogy megszagoltam, rosszul lettem, annyira tömény, annyira nem hozzám illő, lemoshatatlan, még mindig émelygek tőle. Egyszerűen sírva fakadtam, annyira rosszul esett, ő azt hiszi, hogy örömömben. Most mit csináljak? Nem mondhatom neki, hogy rosszul döntött, tudom, hogy nagyon megbántanám vele, mert jót akart, de ha csak ránézek az üvegre, sírógörcsöt kapok.
2011. nov. 25. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%

Voltam már hasonló helyzetben. Simán megmondtam, hogy ne haragúdj, de ez nem az én izlésem, díjazom a szándékod, de ha te is azt szeretnéd, hogy használjam, akkor menjünk el együtt, cseréljük ki. Semmi gond nem volt belőle.

A maradékért kérjetek vásárlási utalványt, vagy vásároljátok le másra...

2011. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Ja.. Kiborulni persze nem borultam ki, de te most MÁS állapotban vagy a szó szoros értelmében :)
2011. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Várandósan érzékenyebb vagy a szagokra. Úgy gondolom, hogy ha most szagolnád meg a kedvenc parfümödet, attól is rosszul lennél mert ugyanúgy túl töménynek éreznéd.

Az árban nem lehetsz biztos, lehet h jóval olcsóbban vette valahol. Ettől függetlenül megmondhatod neki, hogy ennyit ne költsön rád. Valamint azt is, hogy nem örülsz h most kaptad meg, mert így a fa alatt nem lesz semmi.

2011. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Tul reagalod. Kiborulsz, sirogorcsot kapsz egy szeretettel adott ajandektol? Mi lenne ha tenyleges krizised lenne? Megkoszonni, elrakni a furdoszoba polc hatuljara. Babaszuletesenel vagy ha lehet elobb, kersz szepen egy olyan parfumot amit akartal.
2011. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Én azon borulok ki, hogy a párom szeret nekem hasznos dolgokat venni, amit úgyis meg kéne venni, de ünnep okán azt adja. Szerintem az pont arra való, hogy olyat vegyünk, ami nem feltétlenül kell, de szeretnénk. Kaptam már muffinsütőformát, optikai egeret XD
2011. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Igen volt, tavaly karácsony, első karácsonyunk. Én nem dolgoztam akkor, de már jó előre összespóroltam a pénzem, vettem neki egy szép sállat, egy szép képkeretet, előhivattam bele egy közös képünket, és csináltam neki egy nagy adag kekszszalámit. Erre, tőle kaptam egy nyakláncot, amit az anyukája vett Olaszországban nekem. És ezt el is mondta, hogy az anyja vette. Szóval végülis ez az anyukája ajándéka volt, tőle meg semmit se kaptam. Nem is az érték miatt esett rosszul, hanem mert én annyit spóroltam rá, meg stresszeltem, hogy valami szépet vegyek, ő meg elintéz ennyivel. Nem tudtam tagadni a csalódottságom. Aztán jött a szülinapom, amikor elhamozott egy csomó ajándékkal, hasznossal, aranyossal, ötletessel, viccessel, mindenfélével, szóval jóvátette:)


Biztos a te férjed se akart rosszat, lehet azt gondolta, hogy azért választottad az olcsóbbat, mert tudod, hogy nem telik drága ajándéka és azt hitte örülni fogsz, ha mégis egy drágábbat vesz.

Nem lehet becserélni a boltban?? Szerintem be lehet. Próbáljátok meg. Vagy add el valakinek olcsóbbban és vedd meg azt,a emlyiket akarod.

És semmiképp ne haragudj rá, biztos nem akart rosszat.( amúgy csak nekem fura, hogy egy hónappal előtte ajándékoztok?)

2011. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 tekike99 ***** válasza:
83%

Tedd magad túl rajta, ennél nagyobb bajod sose legyen. Én egyszer kaptam karácsonyra női borotvát (is) egy volt barátomtól. Na, attól én is kiborultam :)

Terhes vagy, ilyenkor fel nagyul minden kis dolog. Saját tapasztalat: sírógörcsöt kaptam, mert egyszer nem volt otthon kenyér. :)

Egyébként, ha megszületik a baba, amúgy sem jó parfümöket használni, mert neki "anyaszagot" kell érezni, azzal azonosít téged + allergiás is lehet rá. Szóval amúgy se fújkodod majd magad szerintem.

Ha meg nagyon szeretnéd a másikat, akkor mondd meg kedvesen neki, hogy minél többször szagolod, annál jobban hányingered van tőle és ez mennyire bánt. Ki nem cserélik, de hátha belefér az a másik parfüm még karácsonyra...

2011. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Egy biztos: Ha a párom egyszer is kifogást emelne az ellen, amit én neki ajándékba vettem, akkor az lenne az utolsó, onnantól rábíznám az egészet, vegye meg magának.

Mindenki kapott már életében "rossz" ajándékot, és ilyenkor bizony fel kell venni a "jaj, de szép, köszönöm" álarcot, aztán az ajándékot eltenni szépen és elfelejteni.

Te akartál valamit, ő meg kapkodott, mert már novemberben karácsonyi ajándékot vett neked, és már novemberben odaadta(hogy is van ez?). Ennyiben "bűnös" csak, de ez még mindig csak egy ajándék.

Ami meg neked kell, azt érdemes saját magad megvenni, elvégre nem vagytok már gyerekek, hogy a karácsonyra kelljen várni.

2011. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Még annyi, hogy amikor a felek már közös kasszán vannak, akkor úgyis értelmét veszti a tőlem-neked, mert közös pénzből van minden.. Tehát ha így vesszük, az ajándék a te pénzedből is volt.
2011. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Sok ilyen volt már velem,az utolsó múlt hét pénteken névnapomkor.Hozott egy 7 szálas rózsa csokrot,az én virágom a fehér rózsa,volt belőle 4 és 3 vörös.Na egymás alá rakatta a vöröset,és felülre egymás mellé a 4 fehéret.Csúnya fehér rózsák voltak...áhh kiborultam és ki vertem szokásom híven a balhét. Durrogtam 1 órát,aztán bocsánatot kértem és barátkozni kezdtem vele.
2011. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!