Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar tőlem vmit? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem vmit? Nagyon sokat beszélgettem egy sráccal, sok bennünk a közös, megtetszett és elmondtam neki, majd másnap láttam facebookon hogy a kapcsolati cimkéje megváltozott összejött egy csajjal. -->

Figyelt kérdés
Két hétig körülbelül nem beszéltünk, majd rámírt msnen. Azóta újra ugy beszélgetünk mintha semmi nem történt volna, én se hozom fel ő sem. Hagyjam? Mit csináljak?
2010. máj. 1. 15:47
 1/5 anonim válasza:
Ilyen Velem is volt...A srác nem akar semmit,de nem meri megmondani. Ne említsd meg,mert magadat hozod kínos helyzetbe...Találsz jobbat,aki legalább a szemedbe meri mondani.
2010. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha túl tudsz lépni a dolgon akkor okés, ha nem akkor inkább ne beszélj vele többet. Ez ilyen finom visszautasítás volt tőle sztem.

Persze küzdhetsz is, lehet hogy szerencséd lesz, ez nagyon helyzetfüggő. Ha nem keresed, de ő téged gyakran, az jó jel pl. :)

2010. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez az amit furcsálok, ha nem akar tőlem semmit, de én megmondtam neki hogy tetszik, akkor miért nem hagy mondjuk békén, én nem szoktam ráírni csak ő rám...:) furcsa..
2010. máj. 1. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet h csak mellényomott.
2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első akinek írom: A pasik egy része elég kényelmes teremtés... Vagy azért nem mondja meg a frankót, mert tudja, hogy csak neki lesz rosszabb, vagy a másik véglet: nem tud a helyzetre reagálni. Én mindenkinek mondom, lányok: Olyanokra nem érdemes időt szakítani, aki nem érdemli meg! Neki bből semmi kára nem lesz csak nektek.:)
2010. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!