Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a számotokra...

Mit tennétek, ha a számotokra legfontosabb 2 ember drogozna? 16/L

Figyelt kérdés
A 20 éves barátommal már úgy jöttem össze, hogy tudtam: cigizik, iszik, drogozik...DE csak mértékkel. Ezt elfogadtam, mert szeretem. Most viszont a legjobb barátnőmről is kiderült, hogy tudatmódosítókat használ. Nagyon féltem. Mit tegyek, hogy ne veszítsem el? Már nagyon el vagyok keseredve. :(
2011. nov. 26. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Madarat tolláról, embert barátjáról...
2011. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nézd. Itt két választáod van. Vagy mész utánuk - hogy ideig-óráig el tudd viselni ezt a helyzetet - vagy elengeded a kezüket. Azt tudnod kell, hogy te vagy a legfontosabb, a saját érdekeidet kell nézned elsősorban. Ha nekik erre van szükségük, neked viszont nem, akkor szerintem tudod, mi a dolgod. 16 évesen pont abban az életszakaszodban vagy, hogy ha elindulsz a lejtőn, és a gödör aljában ér a felnőttkor, akkor onnan piszok nehéz lesz talpraállni. Barátnőt, párt is tudsz találni sokkal normálisabb emberek személyében. Szakítsd meg a pároddal a kapcsolatot, mert bármennyire is szereted, ennek nem lehet jó vége, ha pl. részegen lefekszik valakivel gumi nélkül, vagy túladagolja magát, érted. Nem játék az ilyen. Neked meg jár a nyugodt felnőttéválás. Sok sikert, és erőt!

19L


(egyébként mióta vagytok együtt?)

2011. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el kell, hogy engedd őket. Nem szabad féltened őket, ha Ők ezt szeretnék csinálni, akkor magukkal szúrnak ki, Neked pedig nem ez jár! Engedd el a kezüket!
2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
milyen gyakran drogoznak és miket?
2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2 éve vagyunk együtt...
2011. nov. 26. 13:51
 6/21 A kérdező kommentje:
A barátom 2-4 havonta, a barátnőm viszont gyakran, mert látszanak rajta a megvonási tünetek. Hogy mit szívnak sajnos nem tudom megmondani.
2011. nov. 26. 13:53
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Ez kicsit sokkolt. 14 évesen már együtt voltál vele, gondolom, már akkor is drogozott... Úgy mégis, mikor volt utoljára nyugodt hétvégéd?

Kicsilány, tiszteld már jobban magad... :S


Szóba került már köztetek a szakítás? nehogy abból is probléma legyen, hogy nem engedi majd, hogy elhagyd...

De akkor ezek szerint te is ilyen körökben mozogsz, csak te nem kaptál rá. Fel nem tudom fogni, hogy kerültél 14 évesen egy 18 éves drogos közelébe :/ nem mentség, hogy csak mértékkel. Mekkora sz@r világ van... és ne haragudj meg ezért a kijelentésért, de: te egy értelmes lánynak tűnsz... mégis mit keresel mellette? Hol az eszed? :S

2011. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elengedni viszont nem tudom őket, mert kislány korom óta ismerem őket. A barátnőmet 1. óta ismerem, a párommal pedig anno táncon ismerkedtem meg. Akkor voltam 3 éves. Túlságosan kötődöm hozzájuk, nem tudnék élni nélkülük. Persze ez nem egyenlő azzal, hogy az ő útjukat akarom járni.
2011. nov. 26. 14:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb választás elé kényszerűlsz... barátnőd miatt mindenképpen. Ő már durván tolja, és szerintem nincs az a barát, aki ebből ki tudná rángatni. Meg lássuk be: mindenki a saját életéért felel...

Barátoddal beszéltetek már erről? Ő hogy áll ezekhez a dolgokhoz?

2011. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Már 15 voltam, 2 hónap múlva leszek 17. És igazad van. Hogy keveredtem ide? Mikor összejöttünk az volt az első mondata, hogy nagyon szeretlek, de tudnod kell, hogy drogozok. Ezért tiszteltem, mert elmondta az igazságot, bármennyire is fáj. Rajta nem sokat változtat a kábító, csak egy kicsit felszabadultabb, ha egy fél évig nem nyúl az anyaghoz, akkor sincs semmi baja.

A barátnőmről 1 hónapja tudom. Nem értem, hogy hogy lehettem annyira hülye, hogy nem vettem észre. Én csak segíteni szeretnék nekik, kijuttatni őket ebből a helyzetből.

2011. nov. 26. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!