Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ennyi hülye ember...

Hogy lehet ennyi hülye ember aki lepontozza az embert csak azért mert azt irom h nem csak a nagy súlyú, duci babák szépek és semmivel sem nagyobb büszkeség ha vkinek nagysúlyú gyermeke születik? Nem az egészség a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egészség a legfontosabb!!!

De ha itt nem azt írod, amit a kérdező hallani akar, már lepontoz, a többiek gonoszságból.

Dedós kérdéseknél tudnak okoskodni, de ha egy normális kérdést felteszel a válaszadók száma 0.

2009. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd fel magad, nem éri meg. Nekik egyszerűbb lepontozni, mint saját véleményt hangoztatni. Magyarul nem értenek egyet veled, de gyorsabb pontozva kifejezni a véleményt, mint legépelni.
2009. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem értettem soha,hogy miért kell egyáltalán pontozni.

Az estek nagy százalékában azért írunk ide,mert volt már ebben-abban tapasztalatunk,de sokan mégis csak piszkálódnak.

Ne foglalkozz vele,én soha nem százalékozok!!!

2009. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem olvastam végig a kérdéseket jgy nem tudom miről van szó!De 1 biztos abszolút nem kellene azzal foglalkoznod h ki hol pontoz le!Mit számít ez a pontozás!Most komolyan??????Mit törődsz vele!Te válaszoltál és ennyi,akinek nem tetszik az v beszól v nem szól v lepontoz!ÉÉÉÉSSSSS,kit érdekel mit tesz........

De attól még h duci baba vki az lehet egészséges és lehet h ahogy nő úgy karcsúsodik.....modell is lehet belőle:):)

De persze hozzá teszem nem tudom miről van szó!

Szép napot!

2009. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem nem is kell pontozni,ha egy kérdést fölteszek.

Az este odda ültem a géphez,hogy milyen válaszok jöttek és meglepödve néztem,hogy valaki már 0%-ot is kapott.

Hiában nyomtam zöldet szegénynek mert a válasza tetszett,de nem tudtam rajta segiteni mert csak akkor is 22% lett.

Ez van.

Amugy az egészségnél fontosabb nincs!

2009. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, ha nem azt válaszolod, amit hallani akarnak, lepontoznak. Én sem pontozok soha amúgy, egyszerűen csak elolvasom a válaszokat, amiket kapok, és megfontolom mindegyiket. Fel a fejjel, ne törődj az ilyenekkel. És szerintem sem csak a duci babák szépek. Az egészség a lényeg!
2009. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam már 0%-ot, mert szerintem nem azt válaszoltam, amit a kélrdező hallani akart.

Az én lányom duci típus, de engem is idegesít sokszor, ha emiatt ajnározzák, csak egyszerűen ilyen alkat. Egy törénet: 3 hós korában a dokinál voltunk, és volt ott egy szintén 3 hós baba az anyukájával és a papájával. Az a baba kisebb és vékonyabb volt az én lányomnál, de nagyon szép formás volt. Az apja azt mondta, mikor az én gyerekemre nézett, hogy na igen, ilyennek kell lennie a szép babának, és ott álmélkodott a saját gyereke rovására. Úgy sajnáltam szegény feleségét!És azért is hülyeség ez, mert szerintem emiatt kezdik el idejekorán tápszerezni a vékonyabb alkatú, de egészséges és jól fejlődő babákat. Mert megijednek, hogy kevés a tej stb...

2009. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!