Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idős rokonomra ráhagyjam...

Egy idős rokonomra ráhagyjam mikor butaságokat beszél, vagy javítsam ki?

Figyelt kérdés

80 éves néniről van szó. Panelban lakik és a szomszédjában (állítólag) füvet termesztenek, meg szívnak. Azt mondja minden nap jönnek hozzájuk a vásárlók + fogyasztanak is, és az a füst átszivárog az ő lakásába. Szerinte a rendőrök is benne vannak, mert kapnak belőle jutalékot, így feljelentéskor elnéznek mindent. Ma azt mondta, hogy hallotta a híradóban, hogy januártól aki füvet termeszt/szív, azt halálbüntetéssel sújtják, meg hogy nem tudom melyik kerületbe mentek ezek a szomszédok, mert ott az úton voltak eldobálva a drogok és azt szedték össze.


Ráhagyjam mikor ilyen mesedélutánt tart?


2011. nov. 26. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Zavart már, hiába javítod ki.

Sajnos ez az idős kor egyik lehetséges tünete.

2011. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem néha a hajam égnek áll, hogy honnan szed ilyesmit. Halálbüntetés annak sem jár aki megöl X embert, nem hogy füvet szív...
2011. nov. 26. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Halálbüntetés senkinek nem jár Magyarországon.


Ez a zavartság.Esetleg orvoshoz vigyétek el, hogy nem-e valamelyik gyógyszere miatt van ez.

2011. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne vitázz vele, ez betegség.
2011. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat,kerd ki orvos velemenyet,mert csak ugy orvoshoz hirtelen elvinni,nem tudom hogy beleegyezne-e a nenike.Különben,en is eszrevettem mar több öregen,hogy ilyesmiket kitalalnak.Lehet sokat gondoskodnak,es mar a vegen belelik magukat a gondolatjukba,es el hiszik hogy ugy van.
2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
belelik=beleelik
2011. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Egyedül él, gondolom unatkozik, beszélni nem tud kivel, nem történik vele semmi, hát jobb híján ilyen meséket talál ki.
2011. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én szomszédnénim is ilyen. Megoszlanak nálunk a vélemények. Van aki hagyja a maga világában, van aki magyarázná a valóságot. Az előbbi a megnyugtató a néninek. Ez az Alzheimer kór
2011. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet agyérelmeszesedés is. Rá kell hagyni.
2011. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szenilis szegényke, hagyd hadd dumáljon.
2011. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!