Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a tesómat...

Elmo09 kérdése:

Miért van az hogy a tesómat nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor mondok neki valamit úgy csinál mintha érdekelné de látom rajta hogy egyáltalán nem érdekli. Régebben mindig kikönyörögtem anyumtól hogy beszéljen a tesómmal hogy vigyen el bulizni magával L/22. Amióta betöltöttem a 16-ot nem foglalkozik velem és nem visz sehova magával. Én nem azt kérem hogy mindig de egy havonta egyszer csak bulozhatnánk együtt nem? Vagy csak szégyel?
2011. nov. 26. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyell, hanem gyereknek tart. Ha majd 18 leszel, lehet, hogy elvisz magával.
2011. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Zavarnád, lehet úgy viselkedik a buliban... nem örülne, ha visszamondanád otthon.
2011. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira dedó nem vagyok hogy visszamondjam otthon mert szoktunk falazni egymásnak.:)de azért a 16 az nem 14...és mertem remélni hogy többnek tart mert az átlag 16 éves lányok agyhalottak és faszhiányba szenvednek...Velem ellentétbem.
2011. nov. 26. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik ezt gondolja magáról amit te :)


Egyébként miért is kéne elvinnie bulizni téged?:F Én se vittem tesómat soha sehova, önálló lénynek tartom, oldja meg a maga problémáit, keressen barátokat akik elviszik bulizni. Én is találtam érdekes módon :/

2011. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16 évesen nem is kell havonta bulizni menni. Lehet, hogy az a baja, hogy folyamatosan zaklatod, ha nem akar valamit, akkor anyukádtól könyörgöd ki. Ez nem valami szimpatikus.

Ne tapadj rá, akkor idővel meg fog nyílni irányodba.

2011. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj , vannak nekem barátaim akikkel eljárok bulizni.:) Csak más az ha vele vagyok.
2011. nov. 26. 19:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem havonta járok bulizni hanem minden hétvégén de nem ezen van a hangsúly...én vele szeretnék elmenni ,csak azért mert egy este ki akarok lépni az én világomból az övébe.
2011. nov. 26. 19:32
 8/10 bánomisén ***** válasza:

A tesód egy 22 éves, felnőtt nő, aki ha téged, a fiatalkorú testvérét elvisz bulizni, akkor ő tartozik érted felelősséggel, ergo ő nem engedheti el magát, nem bulizhat.

Te szeretnél úgy bulizni, hogy valójában nem bulizol, mert a hugit kell figyelni? Ugye, hogy nem.

Bulizz csak a saját barátaiddal, a tesódat meg hagyd élni az ő felnőtt életét.

2011. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:
*tesódnak - bocs
2011. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami...
2011. nov. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!