Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rábíznátok a 14 éves gyerekete...

Rábíznátok a 14 éves gyereketeket egy teljesen vad idegen emberre?

Figyelt kérdés
Épp az előbb olvastam egy hirdetést, és egy 14 éves gyereknek keresnek valakit aki vigyázna rá, mert a szülő megy külföldre dolgozni.
2011. nov. 27. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nemigen
2011. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Még ismerősre semmindre.
2011. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Gondolom bébiszittert keresnek mellé, de azért elég para.
2011. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bánomisén ***** válasza:
97%
Sokan vesznek igénybe baby sittereket is, az is vadidegen. Általában ilyenkor referenciát is szoktak kérni.
2011. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nekem ebből nem úgy tűnik hogy bébiszittert keres, inkább egy nevelőszülőt



14 éves fiú éllátására és a háztartás randbentartására keresek megbízható hölgyet. Ottlakásért és teljes ellátásért, külföldi munka miatt. Tanyára, de nagyon jó közlekedésse

2011. nov. 27. 08:46
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem csak babysitter van hanem aupair is... bár abban az esetben is a szülők hazamennek munka után max csak későn
2011. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 bánomisén ***** válasza:
92%

Azért van, amikor a babysitter jár rosszul :-)


http://www.youtube.com/watch?v=VDR9rilzaDU

2011. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Én jelenleg aupair vagyok, egy családdal élek együtt Svájcban. Itt élek velük, szóval szállás és ellátás biztosítva van. Npközben én vigyázok a gyerekre, a szülők csak este érnek haza (7-8 körül). És itt nem egy 14 éves gyerekről van szó, hanem egy három ésev pici lányról.


Szóval van ilyen. Ettől függetlenül én nem bíznám a gyerekemet egy vadidegenre. Ha a szülő megy külföldre és nincs partnere, akivel otthon maradhatna a gyerek, akkor én inkább rábíznám nagyszülőre, testvérre stb úgy egy-két hétig maximum amíg látja, hogy hogy megy itt kint az élet, azután hoznám ki magamhoz.

2011. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Már bocs,de volt h én is kimentem egy hetre külföldre és egy ismerösömre hagytam a lányomat,aki 9 éves.

semmi probléma nem volt.

nem hiszem h ez felelötlenség lenne,dolgozni mentem ki,nem nyaralni!

2011. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de nem ismerősére hagyja a gyereket, hanem interneten keres valakit aki vigyázna rá
2011. nov. 27. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!