Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezzel a gyerekkel...

Mit lehetne ezzel a gyerekkel csinálni?

Figyelt kérdés

8 éve tűrjük,de már nagyon elegünk van belőle.

Tudni illik,hogy cigány származású,de az anyja az nem teljesen az.Anyja,apja normális..mondhatni a gyerek is elviselhető néha,de elb*a az óránkat,nem érdekli,hogy páran felvételi előtt vannak,nem tudunk tőle tanulni,zaklat másokat.Jött hozzánk egy új srác,akit folyamatosan szekál..(Imre,szaros az inge.Imre,bukj a fütyimre..)és mivel kiállunk mellette,ezért minket is szekál.Legjobb barátnőmnek van egy barátja nyár vége óta,őt azzal piszkálja,hogy a srácot megöli,megveri..elmondja mindennek,órán elhord engem is és bnömet is mindenféle ribancnak...tanár előtt mer olyat mondani,hogy bnömet x y megb*a este,hogy őt ki futtatja,satöbbi...

Szóltunk osztályfőnöknek,ő azt mondja,hogy jelentsük föl.A gyereknek már volt fegyelmi tárgyalása,tegnap kijelentette,hogy őt nem érdekli,volt már rendőrséggel is dolga,leszarja,hogy mi következik.Osztályfőnök óráján csendbe van,olyan mint egy kisangyal,tőlem is normálisan kérdez,mintha jóba lennénk,olyan stílusban szól hozzám.

A nagy haverja,aki velünk is jóba volt most teljesen mellette van,miközben órán olyanokat mondanak egymásnak,hogy az ember álla leesik.. :/

Mit csináljunk vele?Már idegileg kikészít minket,a nagy haverja meg ha elmegy mellettünk,képes jó erővel fejbevágni. ://

14/L


2011. nov. 29. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És a tanárok nem csinálnak semmit?Semmi fegyelmet?Én a rendőrség elött az igazgatót keresném fel!Fogjatok össze az osztálytársaiddal s beszéljetek az igazgatóval!
2011. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Osztályfőnöknél van csak csendbe.Az új tanárok nem tudnak mit csinálni,ez órán járkál,feláll a padra...

Még azoknak a tanároknak az óráján is bekiabál,akik már régebb óta tanítanak itt.

Igazgató sem tud vele semmit csinálni..3-4 héttel ezelőtt ez a gyerek rohant wc kefével a folyosón és felbukott a lábamba.Nem esett el,megfogta a fal.Akkor elmondott aztán mindennek,leakart köpni,csak legjobb bnömet sikerült...óráról késett,amint belépett az ajtón,ordítozott,csapkodott...be lett nekem ígérve,hogy meg leszek szaggatva mert miattam kapott beírást.

Ilyenek vannak. ://

2011. nov. 29. 17:21
 3/18 anonim válasza:
46%
Nézd el neki.. cigány :'D Amúgy amikor feláll a padra rúgjatok alá ,hogy essen el! Akár be is zárhatjátok a szekrénybe. Öntsétek le egy vödör vízzel, veressétek meg valakivel, fenyegessétek ti is meg. Lehet fél a tűztől meg a tűtől. De ha tovább fogja csinálni akkor inkább most tegyetek ellene minthogy a későbbiekben megtegye az ő fenyegetését.
2011. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Hú.. Én előszőr k*rvajól felpfoznám, hogy mindenki lássa. Mi osztályunkban is volt egy szerencsétlen, akit jól tökönrúgtam, 10 percig bőgött, utána nem mert szólni se. Tépd meg, rúgd sípcsonton, lökd falhoz. Lehet, hogy nem a tiéd a stílus, és akér beírást is kaphatsz, de kicsapni nem fognak és még talán el is nézik neked. Ha még utána is szekál, ott van az anyja, apja és a ti szüleitek (egész osztály)... Jól felkéne képelni!!
2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ütött már meg lányt...konkrétan a legjobb bnömet...nem gyengén. ://

Ököllel verte,azért mert bnömnek elszállt az agya és lekevert neki egy pofont.

Szóltam egy ismerősömnek,hétfőn elakar beszélgetni a fejével.

2011. nov. 29. 17:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha a szülei normálisak,akkor velük is kellene beszélgetnetek,legalábbis az igazgatónak.
2011. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ők se tudnak mit csinálni velük.Otthon segít,dolgozik,hogy a családnak legyen pénze.Iskolában meg jól kitombolja magát.
2011. nov. 29. 17:58
 8/18 A kérdező kommentje:
*Ők se tudnak mit csinálni vele.
2011. nov. 29. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:
A ti iskolátokba csak lányok járnak? Csak van ott mondjuk 5-6 srác, aki sarokba szorítja, összekötözi kezét-lábát, szemét beköti és addig veri, amíg el nem kussol. Utána én még a hideg udvarra is kidobnám, hadd fázzon egy kicsit. Legyetek kreatívak. Az ilyen másból nem tanul. Nem csak azért mert cigány és primitív, hanem mert agresszív és már "hatalma" van.
2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A szülők rendes emberek..otthon segít..néha nyugodt és csendben van. Lehet, hogy ezzel a fiúval nem a cigánysága a baj, hanem hogy viselkedés-zavaros. Valamelyik tanárotoknak fel kéne vállalnia ezt. Ellátogatni a szülőkhöz, kikérdezni őket, hogy látják ők a gyereküket otthon, ill. hogyan vélekednek a súlyos iskolai devianciáról. Meg kéne győzni a szülőket, hogy forduljanak a gyerekkel szakemberhez. Lehet, olyan adaptációs zavarai vannak, amelyek kicsi kora óta fennállnak már, de senki nem figyelt eléggé rájuk. Ha putris-deviánsok lennének a szülők, azt mondanám: tipikus cigány-tempó, - de így nem. Minél hamarabb segítséget kapna az osztálytársatok, annál jobb lenne neki is..de a nyertesei mindenképp ti volnátok.
2011. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!