Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezzel a gyerekkel...

Mit lehetne ezzel a gyerekkel csinálni?

Figyelt kérdés

8 éve tűrjük,de már nagyon elegünk van belőle.

Tudni illik,hogy cigány származású,de az anyja az nem teljesen az.Anyja,apja normális..mondhatni a gyerek is elviselhető néha,de elb*a az óránkat,nem érdekli,hogy páran felvételi előtt vannak,nem tudunk tőle tanulni,zaklat másokat.Jött hozzánk egy új srác,akit folyamatosan szekál..(Imre,szaros az inge.Imre,bukj a fütyimre..)és mivel kiállunk mellette,ezért minket is szekál.Legjobb barátnőmnek van egy barátja nyár vége óta,őt azzal piszkálja,hogy a srácot megöli,megveri..elmondja mindennek,órán elhord engem is és bnömet is mindenféle ribancnak...tanár előtt mer olyat mondani,hogy bnömet x y megb*a este,hogy őt ki futtatja,satöbbi...

Szóltunk osztályfőnöknek,ő azt mondja,hogy jelentsük föl.A gyereknek már volt fegyelmi tárgyalása,tegnap kijelentette,hogy őt nem érdekli,volt már rendőrséggel is dolga,leszarja,hogy mi következik.Osztályfőnök óráján csendbe van,olyan mint egy kisangyal,tőlem is normálisan kérdez,mintha jóba lennénk,olyan stílusban szól hozzám.

A nagy haverja,aki velünk is jóba volt most teljesen mellette van,miközben órán olyanokat mondanak egymásnak,hogy az ember álla leesik.. :/

Mit csináljunk vele?Már idegileg kikészít minket,a nagy haverja meg ha elmegy mellettünk,képes jó erővel fejbevágni. ://

14/L


2011. nov. 29. 17:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz jár és gyógyszert szed.

Nem csak lányok járnak,de milyenek a cigányok..egyet elversz,rád jönnek 100-an.

2011. nov. 29. 21:29
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy szemét bekötni, aztán mondja meg ki volt. Évekig jártam putri iskolába a 8. kerületben, nálunk ez mindig megoldás volt. Fogta magát pár fehér srác, cigány elkap, szem beköt (lehetőleg fordított sorrendben) és úgy megverték a mosdóban, hogy néha csak délután állt fel a delikvens. Olyanról is tudok, hogy "emlékeztetőül" mindegyik belenyomta a cigijét a vádlijába, sorban. Hogy mindig eszébe jusson mi vár rá, ha cseszegeti a fehéreket. Kitartást és sok sikert!
2011. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is tanár vagyok, nem lehet vele mit csinálni. Kicsapni nem lehet, mert tanköteles, eltanácsolni csak akkor lehet, ha beleegyezik a szülő (de nyolcadikban már nem szokták javasolni az eltanácsolást se), nyakon vágni nem lehet, mert a tanárt függesztik fel. Gyakorlatilag azt tehet, amit akar, sajnos ez a magyar oktatás. Valószínűleg valami komoly problémája van, amit otthon elfojt, de rajtatok kiéli magát a suliban. Kérjétek meg az osztályfőnököt, hogy beszélgessen el vele, mondjátok meg mit csinál, és hogy titeket ez zavar. Hatni kéne a kis lelkére, ez a rossz fiús viselkedés valószínűleg csak álca, és élvezi, hogy legalább az iskolában lehet valaki. Ha semmi se működik, akkor marad az, ami eddig: megpróbáljátok eltűrni. A felvételitől pedig ne félj, ha jók a jegyeid és az ajánlásod, felvesznek. Persze készülni kell rá, de nem lesz olyan vészes, hisz 8 évig tanultál.
2011. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ha a tanárok nem tesznek semmit, nektek kell. Megverni nem érdemes, mert tényleg rátok megy a putri. Próbáljátok meg videózni, amikor az órán tombol, majd elküldeni a szerk@kuruc.info-ra. Nevezzétek meg a sulit és a cigányt is. Ha lehozzák a cikket, a linket küldjétek el az igazgatónak. Az iskolaigazgatók beszari alakok, ha cigányokról van szó. Maguktól nem tesznek semmit, de a nyilvánosság, talán cselekvésre bírja.
2011. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 /Anita_'94/ ***** válasza:

Picit más téma, de a kuruc.info-s dolog nekünk már egyszer bevált.

Az elmebeteg igazgatónk kitalálta, hogy mi rasszisták vagyunk és szervezett nekünk egy tolerancia hét nevű 3 napos programot filmnézéssel, előadásokkal stb. Nem lesz tanulás, de kötelező bemenni. Otthon mondtam apunak, Ő felhúzta az agyát és másnap bejött a suliba. Mondta a dirihelyettesnek, hogy ezen nem kívánunk részt venni és majd ír igazolást nekem. Az meg csak hápogott, hogy ez nem így működik, meg csak orvosi igazolást fogad el, de ezek után még azt se. Erre apu (előszőr azt hittem, lecsapja :D ) elkezdte lefotózni a plakátokat, majd közölte, hogy elküldi a kurucra. Csinál egy kis reklámot a rendezvénynek, hátha másokat is érdekel. Na, az lett a vége, hogy mégis elfogadták az igazolását :D

Szerintem egy próbát megér.

2011. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért találták ki a mobilt gyerekek ? Az nem csak játékra jó ? Iskolán belül talán elegendő lehetne osztályfőnöki órára, dirivel megspékelve témának azok a felvételek, amiket Ti felvesztek dugiba. Nem kell neki arról tudni csakis az oszt. fő órán előadni. A srác órdító pimaszságát ne csak ti vállaljátok hanem az oszt. fő , igazgató és az ifjuság védelmivel megbízott társadalmi tisztség viselős pedagógus is. De pl én egyetértenék a gyerek anonim megcsépeltetésével is ha már senki nem tesz semmit. Ocsmány dolog de azért fizetnék is.
2011. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igazából én nem félek tőle...én bármit a szemére hányok,múltkor a széket akarta hozzám vágni,aztán egyre közelebb hadonászott és csodálkozott,hogy a szemem se rebbent...aztán odamentem,lekevertem neki egy jó nagy nyaklevest,még ő volt felháborodva és olyat szólt,hogy "alád rugok,egyből vérzel"..

Most szóltam egy nagyobb darab ismerősnek,ő próbál vele beszélgetni majd hétfőn.

2011. dec. 7. 14:26
 18/18 A kérdező kommentje:

Ma fizika órán is tombolt...

Az osztályfőnök se tud vele már mit csinálni,pedig kiáll mellettünk.A gyereknek volt fegyelmi tárgyalása,mondta,hogy ezért az esetért ad neki még egy osztályfőnökit,pedig a srácnak van már 2 tagintézményvezetői figyelmeztetése.

Az osztályfőnök előttünk mondta a fizika szakos tanárnak,hogy igazgató elé viszi az ügyet,viszont a srác nem lehet magántanuló,mert az igazgató nem szereti a magántanulós dolgot...

Majd kiderül mi lesz. :/

2011. dec. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!