Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 9. -es vagyok, de most jöttem...

9. -es vagyok, de most jöttem rá, hogy én kolis akarok lenni egy másik suliban, mert nem szeretek itthon lenni. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon vonz a kollégium, ráadásul itthon alig tudok nyugodtan tanulni, mert a szüleim folyamatosan veszekednek, sokszor velem is ordibálnak a semmiért. Nagyon szeretnék kollégiumba menni, viszont most lettem gimis. A mostani osztályomat nem szeretem, a sulit sem annyira. Szeretnék átmenni másik suliba, ahol van koli, viszont nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani és mikor? Egyáltalán lehetséges? És mik szükségesek ahhoz, hogy egy koliba felvegyenek? Segítsetek! 15/L
2011. nov. 29. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
És a legfontosabb: hogy mondjam el anyáéknak? Mert attól függetlenül, hogy sokat veszekszünk, nagyon féltenek, és tuti nem akarják majd, hogy elköltözzek kollégiumba. Nekem viszont ez minden vágyam!
2011. nov. 29. 18:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor mész át ha gondolod

Én is így évközbe mentem át anno, bár nem lettem kolis

a szüleiddel őszintén beszélj, mon el mit szeretnél, h másik szakon akarsz esteleg tanulni, hogy nem tetszik a suli és szeretnél önnállósodni

2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először annak járj utána, hogy a koliba van-e hely, ami szabad. Ha nincs, akkor nem tudsz tenni semmit sem.
2011. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!