Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimibe járok, 3-os vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimibe járok, 3-os vagyok. Van egy fiú az osztályomban, akit azóta szeretek, amióta először megláttam a suliban. Mi lenne a legjobb? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez egy érdekes "kapcsolatnak nem mondható kapcsolat", ugyanis úgy érzem, hogy ő is szeret, de néha pedig azt. hogy nem. Amikor elsősök voltunk, neki volt egy barátnője, akivel néhány hónap múlva szakított. Mielőtt vele összejött volna, úgy éreztem, hogy engem szeretne megismerni, de mivel én elég hűvös voltam vele, és passzívan ellenálltam, szerintem elfogadta. Most már egy másik barátnője van már több mint egy éve. Én még mindig szeretem, hiába próbáltam elfelejteni, nem tudtam. Talán örökre elástam magam nála, amikor akárhányszor volt olyan aranyos velem, mosolygott meg minden, és meg szó szerint bunkó voltam, pedig igazából majd kiugrottam a bőrömből. Lehet, hogy azt nem hittem el, hogy ez a fiú tényleg PONT tőlem szeretne valamit, vagy mivel fiatal voltam megijedtem, nemtudom. A mostani bnőjével elég komoly a kapcsolatuk, én meg minden nap látom őket ahogy...szóval annyira bánom, hogy akkor, amikor lehetett voln a ebből vmi, és annyira menekültem tőle...Én tudom, hogy neke óm nem lesz más, sose fekszem le mással, mert csak őt szeretem. Néha úgy érzem, hogy még mindig szeret, hiába jár mással. Sokak szerint el kellene felejtenem, DE én csak őt szeretem. Hozzam a tudtára, hogy szeretem? Vagy ne? Várjak? Vagy ne? Kérlek, segítsetek, mert én már nem tudom, mit csináljak.=(
2008. nov. 15. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan ez a dolog, hogy most ugyan mással jár, de ha tényleg szeret, akkor előbb-utóbb úgyis együtt leszünk nem? Kérlek, ne azt írjátok, hogy felejtsem el, mert nem tudom, nem vagyok rá képes, másrészt nem is akarom.
2008. nov. 15. 16:28
 2/3 ketteske válasza:

Ha tényleg ennyire szereted, és nem vagy képes elfelejteni, (és úgy érzed ő is szeret) akkor szerintem mondd meg neki! Veszteni valód úgy sincs, legrosszabb esetben nemet mond,de lehet, hogy bejön a megérzésed, és ő is csak erre várt.

Ha meg leráz, akkor legalább tudod, hogy hányadán állsz vele, és lehet, hogy még meg is könnyiti a felejtést. Sok sikert!

2008. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Velem pontosan ugyanez volt!

Középsuli, legelső nap... Összefutottunk a folyosón, ahol nekem jött és letapizott :D konkrétan mindkét keze a mellemre esett, egyik az egyikre, másik a másikra :DD annyira édes volt nagyon zavarba jött. De úgy váltogatta a jobbnál jobb nőket, hogy nem nagyon tudtam mit csinálni. Elviseltem... minden nap láttam ahogy egy másik csajjal nyalják falják egymást. Aztán egy nap mikor mentünk suliba reggel mesélte, hogy milyen kis rib@nc az a csaj és hogy szakított vele mert semmit sem ért. Nem volt boldog vele, meg hogy nem érdekli. De aztán visszament egy régi exéhez :DDD szóval a sírba vitt/visz. Aztán osztálykiránduláson összejött azzal a csajjal akit amúgy én is eléggé kedveltem ( biszex vagyok, bocsi ez van) és el kellett viselnem ahogy ők ketten ott ... szóval értitek. Már majdhogynem megdugta. De tényleg. Majdnem sírtam, úgy féltem hogy észreveszik rajtam a többiek. rettenetes volt, aludni sem bírtam. Egyszer pedig emlékszem majdnem elütötte őt vagy ezer kocsi mert ment át a kereszteződésben amikor meglátott :DD és gondolom integetni akart vagy valamit, de nem tette csak állt és nézett, totál el volt bambulva :D a francba is még mindig annyira imádom, pont ma jutott eszembe amúgy. Pedig évek óta nem láttam már.

Szerintem nézz sokszor a szemébe, beszélgess vele, mosolyogj rá, sokat menj el előtte sétálgass ott. Esetleg ha a büfénél sorban álltok és ő jóval mögötted van kérdezd meg, hogy mit kér mert megveszed neki hogy ne kelljen annyit várnia. Egyébként pedig szerintem észre lehet venni ha valakinek tetszik valaki. Nézz rá úgy. Légy veled kedves, én már rájöttem hogy hülyeség ezt végigjátszani el kell mondanod neki hogy szereted. Aztán majd lesz valami, ha elküld könnyebb lesz feldolgozni, mert tudatosul benned hogy vége. ha pedig időt kér vagy azt mondja szeret, akkor nyert ügyed van ! ;)

2008. nov. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!