Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyire kiakadt a gyerek...

Ha ennyire kiakadt a gyerek témán, van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, még fiatalok vagyunk, 22 és 23 évesek. Nagyon megijedtem, mert azt hittem terhes vagyok, a terhességi teszt is pozitívat mutatott, de szerencsére kiderült, hogy vaklárma volt, tévedtünk mi is és a teszt is. Eltelt 2 hét, de folyton csak veszekszik velem, kiabál, bunkó, sérteget. Mikor volt ez a dolog, akkor teljesen bekattant, összevissza csapkodott, azt hittem, megüt. Azóta is ezeket csinálja, nekem ez nagyon fáj, nem ilyen volt. Nem érdemeltem ezt ki szerintem, nagyon kegyetlen velem, arra gondolok, hogy megijedt, hogy tényleg teherbe ejtett. Én is nagyon megijedtem, de miért rajtam kell levezetnie a feszültségét? Teljesen a lelkembe tipor a szavaival, nem lehet hozzászólni. Ha valóban gyereket várnék, akkor a viselkedése alapján valószínűleg elhagyott volna. Van így értelme tovább folytatni? Úgy érzem, ennyi éven keresztül félre ismertem őt, egy normális kapcsolatban meg lehetne beszélni és nem vádolni a másikat ilyen durva módszerekkel.
2011. nov. 29. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Hogyan fordulhatott volna elő hogy terhes maradsz? Mivel védekeztek?
2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
na, most kijött egy, nyugodt helyzetben rejtve lévő énje. márpedig kutyából nem lesz szalonna, az életben lesznek még stresszes helyzetek, én nem szeretném, hogy akkor egy ilyen ember legyen mellettem. én elbúcsúznék tőle a helyedben
2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
1, nagyon jól megfogtad a kérdés lényegét, köszönjük hasznos válaszod :)
2011. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy utolsó beszédet mindenképpen megér.

Kérdezd meg tőle, mitől ilyen rémült, és más viselkedésű. Mondd el, hogy te sem akartad a babát, most még nem.


Ha ezek után sem képes változás produkálni, akkor szerintem hagyd ott. Igazából az lenne a legjobb, ha mindenképp ott hagynád, a viselkedésével csak azt üzeni, azt mutatja, hogy már nem szeret.


Sajnálom. :(

2011. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
4-esnél a pont. Én is ezt tenném!
2011. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon elgondolkoznék.


voltam már igy,21 évesen,anyagilag csőd szélén meló nélkül még egyetemistaként,fogamzásgátló mellett mutatott tévesen pozitivat a teszt.Párom minimálbér,mindketten szülőkkel még.Párom ott állt a teszt felett,majd jött velem dokihoz,végig nyugtatott mig meglett az eredmény,végig mondogatta,bármi van,megoldjuk együtt,.Bár kiderült hogy csak a fogamzásgátló zavart be valamiért,és nem vagyok terhes,de ennyi elég volt ahhoz hogy lássam,vele lehet tervezni,nem csak akkor van velem amikor minden szép és jó.


beszéljétek át nagyon ezt

2011. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Első vagyok. Ahhoz hogy gyerek legyen, két ember kell. Azért kérdeztem mivel védekeztek mert lehet a fiú azért akadt ki mert lehet azt gondolta hogy a kérdező nem szedi rendesen a tablettát és csőbe akarja húzni.
2011. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Első és hetedik.

Ha öt év után ilyent feltételez a párjáról, az eléggé szánalmas...

2011. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, hogy a(z) (akkor 18 !!! éves) párom mikor egy ilyen téves riasztás volt, sírtam, teljesen kétségbe voltam esve, pánikoltam, azt hittem vége az életemnek, én is 18 voltam, érettségi előtt...

A reakciója az volt, hogy bármi lesz, mellettem áll, ha úgy adódik elmegy dolgozni, ne féljek mert megoldjuk. Én teljesen kifordultam magamból hetekig hisztis voltam vele. Ő meg türelmes volt és megnyugtatott minden szavával.

Természetesen végül nem volt gond, de utána nagyon átértékelődött bennem a kapcsolatunk, rájöttem, hogy ez a fiú bármikor velem van, a "rossz"-ban is és mer felelősséget vállalni. Azóta is együtt vagyunk.


A történetem után gondolom egyértelmű, hogy én mit lépnék a helyedben, ez nem volt egy emberséges dolog a párod részéről. Ugyanakkor megkérdőjelezném az irántad való tiszteletét és a felelősségtudatát.

Sajnálom:(


21-L

2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas, de attól még gondolhatja így a fiú. Nem?
2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!