Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tinédzser gyerek szájából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tinédzser gyerek szájából nem hangzik kicsit viccesen a "kiszerettem" belőled szó? Barátom ezt mondta nekem, de én adom fel a reményt, a kapcsolatnak szerintem lenne jövője. Mit gondoltok, van esélyem még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt a lényeg: nem adom fel
2011. ápr. 30. 19:44
 2/6 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy mennyire tinédzser és mi volt az ok hogy kiszeretett belőled...egyébként hasonló szituba vagyok:/
2011. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha te ot nem ferfinek tartod hanem "tinedzsergyereknek", akkor a kapcsolatnak mar eleve nincs jovoje.

Ha nem tiszteled elegge hogy komolyan vedd, es nem veszed komolyan az erzelmeit, akkor megis mit varsz?

2011. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy tinédzser szájábol minden ilyesmi viccesen hangzik egy kicsit idősebb embernek :)
2011. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez tényleg úgy hangzik, mintha nem becsülném sem őt, sem az érzelmeit, pedig egyáltalán nem erről van szó. Nekem ő a mindenem, és ha nem így lenne, nem gondolkoznék azon, hogy "hódítsam" vissza, és nem érdekelne, mit gondol más ember, valamint nem írnék ide kérdést végső elkeseredésemben. De elnézést , valóban nem jól fogalmaztam.

Az ok: kevés találkozás, sok veszekedés, és egyéb dolgok, de nem egymás személyével vlt a probléma, tényleg nagyon-nagyon szerettük egymást, és szerelmesek voltunk egymásba.

2011. ápr. 30. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose értettem minek olyan után futni, aki elküldött. Szerintem nincs esélyed, de szíved joga próbálkozni, max mélyebbre ásod magad érzelmileg. Hajrá.
2011. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!