Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasznalhat egy kritikus...

Hasznalhat egy kritikus periodusban levo kapcsolatnak a par napos szunet, gondolkodasi ido, tavol egymastol? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kritikusabb periodusba jutott a kapcsolatunk,szinte szakitas lett belole,hirtelen indulatbol, de valojaban nem akarom,hogy vege legyen.Egyebkent szeretjuk egymast,csak anyagi gondok miatt nem tud vegre kiteljesulni a kapcsolat,nem tudunk osszebutorozni,mert nincs ahova,ot meg frusztralja a munkanelkulisege.

Beszeltunk rola,de nem oldodott meg, vegul ugy dontottunk,hogy hagyunk par napot egymasnak,elmelkedni kettonkrol,a kapcsolatunkrol.

A baj az,hogy ez a szunet alatt befolyasolhatja a dolgok kimenetelet egy olyan no,aki irant a parom regebb erzelmeket taplalt,de a no nem viszonozta.Most meg ott van a kozeleben,szinte naponta(kozos barati kor),az no meg szingli.Parom lelkiallapota egy ideje elegge instabil,az anyagi gondokra vezetheo vissza.


Tapasztalataitok szerint hasznalhat ez a szunet,vagy ez mar a veget jelentheti???


2011. nov. 24. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Akár több hónap szünet is használhat, és még az is, ha közben valamelyikőtök (vagy mindketten) átmenetileg összejöttök mással. A helyzettől függ - ha még nem futotta ki magát a kapcsolat, akkor lehet később is folytatni, ha meg a végefelé vagytok, akkor a szünet megoldja a befejezést.
2011. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez kettős kimenetelű - happy end és kapcsolatzárás is lehet a vége...attól függ,tudtok e még adni valamit (pofonokon,átbőgött éjszakákon kívül,mert arra senkinek nincs szüksége) a másiknak.
2011. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz választ adni a kérdésedre, mert egy ilyen helyzetnek többféle kimenetele is lehet. Úgy vettem le a leírásodból, hogy te nem szeretnéd, ha vége lenne. Ezzel nincs is semmi gond. Néha vannak olyan helyzetek, amikor már muszáj ezt az utat választani és kell egy kis gondolkodási idő, vagy egy kis külön lét, hogy rájöjjünk, mennyire is szeretjük a másikat (vagy épp nem).

Ha a párod is ugyanúgy szeret, mint te őt és még tervez veled közös jövőt, akkor nem szabad, hogy az a nő ezt befolyásolja. Magyarán, ha szeret, akkor elhajtja melegebb éghajlatra őt, ha kell, minden nap. Ha viszont enged a csábításnak, akkor sajnos nagy a valószínűsége, hogy megtenné melletted is, így viszont már nem sok esélyt látok a ti kapcsolatotoknak, feltéve, ha nem akarsz második lenni párodnál. Dehát gondolom, nem...

26L

2011. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt és van is ilyesmi válság. Nekem elegem van abból, hogy nem tudok normális munkahelyet találni. Tegnap is kirúgtak másfél hét után, normál indoklás nélkül...

Most megpróbálok talpra állni, és nem önsajnálatba burkolózni.

Én is felvetettem (mert ez az állapot sajnos kihat a kapcsolatunkra), hogy hazamköltözöm, és nem feltétlen lenne ez szakítás. Csak kis idő. Ő erre azt mondta, ez semmit sem segítene. Együtt vagyunk, együtt is kell megoldani a problémákat.

2011. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen "szünetekből" én mindig azt láttam, hogy szakítás lett a vége. Szerintem ha meg akarod tartani a kapcsolatot akkor oldjátok meg a dolgot együtt, a szünet leggyakrabban a szakítás előjátéka.
2012. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!