Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy 3 éves párkapcsolatban a férfi még SOSE mondta ki, azt a szót, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Háttérinformáció: Egyébként harmónikus, boldog a pérkapcsolatunk, sok sok színes programmal, sokat nevetgélünk. Párom igyekszik meglepni engem apróságokkal, kedves velem, romantikus, sokszor dícsér engem akár a külsőmet akár a teljesítményemet. De azt a bizonyos szót még sosem mondta ki. Ja de az imádlak szót szokta mondani! Ez most csak nekem furcsa? Én reagálom túl? :)Beszéltem is már vele erről, kerek perec rákérdeztem, hogy miért nem mondja ki szavakkal is amit érez. Válasz: Ő nem az a tipus, neki nem az számít amit kimond, hanem ahogy cselekszik, viselkedik.
2011. nov. 30. 08:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

ÉN nem tudnék így kapcsolatban lenni egy férfivel. DE ha neked ez így megfelel, akkor ne foglalkozz mások véleményével, hanem élj boldogan!

23N

2011. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
3 éves kapcsolatban élek, nő létemre én se sokszor ejtettem ki ezt a szót. Valóban azzal magyarázom, hogy "nem az számít amit kimond, hanem ahogy cselekszik, viselkedik". Ha a tetteim tükrözik a dolgot, akkor minek azt naponta mondani. Mondjuk ezáltal, ha esetleg kiszalad ez a szó, akkor nem tűnik elcsépeltnek.
2011. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Sokan érzik már ezt a szót elcsépeltnek, tartalom nélkülinek, ezért nem is mondják.
2011. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Talan otthon is ezt tanulta.Ha mint gyerek,nem kapott eleg szeretet a szüleitöl,v. ök sem mutattak ki, neki is nehez lessz.
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
A párod válasza és amit 9:05 írt igaz. Nem értek sok nőt, ha nincs probléma egy kapcsolatban, akkor keresnek?
2011. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen köszönöm szépen a válaszokat. Természetesen én magam sem azt várom el, hogy nap mint nap elmondja. azt már én is elcsépeltnek érezném. Egyszerűen csak a 3 év alatt úgy szerettem volna hallani...:(
2011. nov. 30. 09:09
 7/25 A kérdező kommentje:
Néha én is szoktam mosolyogni magamon, hogy most komolyan ennyi az összes problémám, hogy nem momdta még, hogy szeret? Lehet, hogy annak van igaza aki írta, hogy ha nincs probléma akkor keersek magamnak...:) Hát nem tudom, tényleg érdekes, mert egyébként mindenben egyetértünk, nagyon jól eltelnek a napjaink, ő is meglep engem, én is őt, szeretünk programokra járni stb. Tehát akár még azt is mondhatom, hogy kívánni sem kívánhatnék harmónikusabb kapcsolatot, de közben mégis foglalkoztat ez a kérdés...
2011. nov. 30. 09:11
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ennek semmi köze a szeretethez ha nem mondja hogy szeretlek, mi az hogy ha otthon nem ezt látta...mégis akkor a sok kedvesség bókok színes vidám programok meglepetéseket honnan látta volna, az én párom szokta mondani de ezt e nélkül is érzem és nem is nagyon érdekel ha mondja, nekem pl a saját nevemet nem szokta használni mindig valami becézett formáját használja vagy pedig kicsim picim bogyó, de a sajátomat évente max egyszer (és együtt vagyunk 4,5 éve) akkor ez most azt jelenti hogy nem szereti a nevem ???:D dehogy jelenti csak számára kedvesebb az a megfogalmazás ahogyan ő szólít, egyébként is az imádlak sokkal szebb (számomra) mint a szeretlek :) Szóval ne aggódj ennek semmi köze az igazi érzéseihez
2011. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm szépen a választ, valahogy kezdem átlátni a helyzetet..:) És most már nekem lett lelkifurkám, hogy egy ilyen kérdés megfogalmazódott bennem...:) Köszönöm
2011. nov. 30. 09:16
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
igen te reagálod túl...ha nem szeretne akkor nem is foglalkozna veled és nem csinálna közös programokat...bár néha ennek ellenére egyszer kétszer oda nyöghetné..de mivel ezek tettekben megmutatkoznak nálatok szerintem ezt érzed te is hogy szeret csak nem mindenki mondja ezt így ki,hanem tettekben mutatja ki..
2011. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!