Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párkapcsolatban igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatban igy van h a férfi az ur? és az van amit a férfi mond?

Figyelt kérdés
a barátom ehhez ragaszkodik, mert igy nőt fel.
2011. okt. 30. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
A nők is jobban szeretik az irányítást. Egyébként nincs ez minden párkapcsolatban... Tudod attól hogy valakinek szőke a barátnője attól még egy barnának is lehet párkapcsolata.
2011. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
Én is így vagyok vele,csak bizonyos dolgokban...Mármint olyan dolgokat sosem várok el másoktól amit nem várhatnak el tőlem,de akkor is én vagyok aki a nadrágot hordja!
2011. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
a nők szeretnek talpat nyalni.
2011. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
A z a normális, igen. Mindenkinek tudni kell a szerepét.
2011. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

sok esetben irányítani kell a nőket, ami nem is uralkodás hanem inkább a helyes útra terelés, ezen felül pedig valamilyen szinten védelmezés.

de alapvetően egy párkapcsolat az demokrácia!

2011. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Nem minden kapcsolatban, van olyan ismerősöm ahol a nő irányít mindent a pasi meg csak úgy ráhagyja a dolgokat!

De olyanról is tudok ahol ez pont fordítva van!

Ez attól függ, hogy ki milyen habitusú...

Én pl. elég irányító típus vagyok nő létemre, valamelyik pasi szereti ezt és van olyan is,a ki ezt nem tudja elviselni...

2011. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hát köszi =) aki tud még iylet irjon
2011. okt. 30. 19:30
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
A nagy könyvben is megvan írva akkor mi a gond? Húzd le a gatyád és add át neki!
2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Elvileg két önálló emberről van szó. Ha nem tudnak megegyezni, akkor nem illenek össze.
2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ájron ***** válasza:
94%
A Szerelemben az egyenlőség alap dolog. Nem jó az, ha a férfi vezet. Az sem ha a nő. ketten kell alkossatok egy egészet. 1:1 arányban. Ha szeret, akkor nem próbál majd meg irányítani. Anya egy ilyen fószerrel jött össze (aki mellesleg az apám), de hihetetlenül megbánta. Szerintem ennek a kapcsolatnak még most vess véget ha nem hajlandó egyenlő ként kezelni téged.
2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!