Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, számotok...

Párkapcsolatban élők, számotokra mi a tipikus férfi munka?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Javítások.

Nálunk majdnem minden napra jutott egy :D

A fűnyírást is mondanám, de szerintem azt bőven meg tudja csinálni egy nő is ezekkel az önjáró fűnyírókkal gyerekjáték. A fűkasza már keményebb dió :D

2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, amihez komolyabb fizikai erőkifejtésre van szükség.
2011. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
fűnyírás, kerti nagyobb munkák-amihez gyenge vagyok, pl ásás..., porszívót felcipelni az emeletre-ipari dög- és mondjuk nagytakarításkor elhúzni a kanapét:)
2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A fűnyírás nálunk kifejezetten férfi munka, mert elég nagy a kert... Emellett pl. ha valamit meg kell javítani, kertes ház lévén elég sok ilyen dolog van, de párom szokta felvágni a húsokat is, ha nagyobb mennyiségben veszünk, hogy lefagyasszuk.
2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azon filoztam hogy régen mennyi férfi munka volt,most meg szinte semmi nem maradt meg azokból.


Nálunk nincs férfi munka,amit a férjem megcsinál azt meg tudom én is.

2011. aug. 26. 14:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésképp de a fűnyirás miért férfi munka?
2011. aug. 26. 14:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ma egyenjogúság van vagy mi :D én nőként is beálltam vakolni, amikor kellett. De elvárom, hogy a férfinek se essen le az ujjáról a karikagyűrű, ha mosogatni kell. Tipikus férfimunka nálunk az, amihez én nem értek, vagy nem bírom el. Például a disznó leölése vagy a szekrény arrébb tolása.
2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is a főnyírás, kerti munka, javítások, meszelés, bográcsos megfőzése a férfi munka :)
2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Franko.


Nálunk én nyirom a füvet,fát hordok be, hasogatok.

ha ő megcsinálja a női munkát nekem is meg kell a férfi munkákat csinálni.

2011. aug. 26. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:

A fűnyírás azért, mert elég nehéz munka, nálunk úgy 2 órán keresztül tart, ez alatt úgy 10x kell üríteni a tartóját, ami azért nem könnyű, persze, ha nagyon muszáj lenne, akkor én is meg tudnám csinálni, valószínűleg több idő alatt, de mivel hetente csak ez az egy állandó itthoni munkája van a páromnak, ezért ő csinálja.

Nekem ott a főzés, mosás, mosogatás, takarítás, ami külön-külön jóval könnyebb, de ha egy napra marad minden, akkor azért fárasztó.

2011. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!