Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, vagy hogy reagálná...

Mit tennél, vagy hogy reagálnál, ha megtudnád, hogy a (friss) feleségednek nem lehet gyereke, mert nem fejlődött ki a petefészke? És késöbb megtudod, hogy ő sejtette már az esküvő előtt, csak félt, nem mondta el.

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Donor petesejtet keresnénk.
2011. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
ennék egy fagyit, utána megbeszélnénk hogyan tovább
2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
88%
Nagy cirkuszt, de nem a gyerek miatt, azt amúgy sem akarok, de ilyen súlyú témában ha hazudozott meg titkolózott, akkor nem sokat várhatok tőle.
2011. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
85%
én nagyon megharagudnék rá, nem azért mert nem lehet gyerek, hanem azért, mert képes volt úgy esküdni, hogy közben ilyen súlyú titkot hordozott... ez undorító.
2011. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
70%

egy férfi ismerősöm most nősült és utólag derült ki, hogy a csajnak nem lehet gyereke, előtte persze azt hazudta, hogy terhes


mivel hazudott és én szeretnék gyereket így nem folytatnám tovább, nekem saját kell és nem örökbe fogadott


ha ezt esküvő előtt közli akkor valószínű hogy esküvő nem lett volna


vannak olyan férfiak akik nem akarnak gyereket, vagy már van nekik keressen magának olyat

2011. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
81%

Leülnék vele megbeszélni mindent. Először is, hogy ez mennyire biztos, milyen orvos mondta, mikor mondta, lehet-e rajta változtatni, valamivel befolyásolni.

Aztán jönne a lelki része: először is biztosítanám, hogy nagyon szeretem és nem fogom őt emiatt elhagyni, még ha 100%-ossá válik is, hogy nem lehet természetes úton gyermeke. Megkérdezném, hogy miért nem mondta el, de nem szemrehányóan, hiszen biztosan nagyon félt, hogy akkor elhagyják. Ezt kellene tudatosítani benne, hogy nincsen harag, hiszen az, hogy nem fejlődött ki a petefészke, semmit sem változtat azon a tényen, hogy szeretem. Nyilván megvannak a módszerek, amivel el lehet érni, hogy legyen közös gyermek, még ha sokkal-sokkal macerásabb is. Egy nőnek ez iszonyú teher és hatalmas törés a nőiességében. Megértésre van szüksége, semmiképpen sem bírálatra és szemrehányásra.

Kérdező, a Te történeted ez igaz? Mit fogsz lépni?

2011. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
0%
a feleség P.L.né ?
2011. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
80%
A terméketlenségért még vigasztalnám és örökbefogadnánk. A hazugságért elhagynám.
2011. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Többen félreértik a dolgot.


Nem hazudott a férjnek, hiszen szerintem nincs az a férfi, aki esküvő előtt eszébe jutna, és egyáltalán meg is merné kérdezni: "Asszony, gyereket tudsz csinálni, neme?" És neki sem volt erről semmilyen orvosi bizonyítéka, ez csak egy megérzés volt a nőben, mert tinidszerként volt egy betegsége... és most, hogy próbálkoznak, de nem jön össze a baba, most tudta meg dokitól.

2011. nov. 30. 16:57
 10/55 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek az lett volna a helyes, hogy odaáll 1-2 hónappal az esküvő előtt a szeretett vőlegénye elé és azt mondja: "Figyu, nem biztos, de van egy olyan megérzésem, hogy nem lehet gyerekem" ??
2011. nov. 30. 16:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!