Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kellene felhívnom, hogy...

Nekem kellene felhívnom, hogy mikor lesz az esküvő? Vagy neki kellene meghívnia engem normálisan?

Figyelt kérdés
Szept 10 körül esküvője lesz a nagynénémnek. Még júliusban telefonban mondta, hogy esküvője lesz, de azóta sem jelentkezett. Én 2 alkalommal hívtam, de semmi konkrét dolgot nem mondott lerázott hogy most nem ér rá, majd visszahív de nem hívott, sőt, még meghívót sem kaptam. Jó lenne tudni hogy mikor lesz meg ilyenek, hiszen mindjárt itt van. De én hívogassam?
2011. aug. 25. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőre meghívót szokás küldeni. Ezt így illik. Hívatlanul nem megyünk esküvőkre.
2011. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondta azt is, hogy legyek a koszorúslánya, erről is akartam érdeklődni, de erre is azt mondta hogy majd együtt elmegyünk megnézni hogy milyen legyen, de nem mentünk...Pedig a fodrászhoz is jó lenne bejelentkezni már meg hasonlók...De le sem sz*rja, hogy mi van velem.
2011. aug. 25. 22:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mennék hívatlanul, meg amúgyis rokonok vagyunk szóval alap hogy meg illene hívnia, de nem teszi. (Apum húga egyébként, de mivel apum nem él, így csak engem tud meghívni)
2011. aug. 25. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs meghívód akkor nem vagy meghívva. legalábbis ez az illem. szerintem ezt ő is tudja. nem hinném hogy csak telefonon hívott meg mindenkit.
2011. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem lesz esküvő, vagy téged nem hívott meg.
2011. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
neki kellene téged meghívnia normálisan. nagyon ne éld bele magad, h ott leszel. ha többé nem említette, nem kaptál meghívót, semmi konrét fejlemény em történt az ügyben, ellenben leráz telefonon, valószínűleg kínos neki, h valamilyen okból mégsem leszel hivatalos
2011. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meggondolta magát, csak nem mer eléd állni, és megmondani.

ezért célozgat. mert ez egyértelmű célzás, hogy meg sem említi azóta az esküvőt, se a ruha kiválasztást, se meghívó, semmi.

én nem foglalkoznék vele ezek után, már hívtad 2x, most rajta a sor.

de mindjárt itt a szeptember, szerintem már ne számíts a hívására. különben sem ilyenkor kell, pár héttel hamarabb közölni a részleteket, dátum, stb.

akiket ott akar látni, azokkal már rég tudatta a részleteket.

sajnálom.

2011. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem keres és telefonon ha hívod leráz akkor valószínűleg nem akarja hogy ott legyél. Esetleg ha ismersz olyat akit tudod hogy biztosan meghívott volna akkor kérdezd meg tőle hogy ő kapott-e meghívot vagy tud-e konkrétumot. Ha ő többet tud nálad,kapott meghívót akkor biztos nem akarja hogy ott legyél az esküvőjén.

Amúgy igen,meghívót szokás küldeni az esküvőről,engem akárhány esküvőre meghívtak mindegyikre kaptam meghívód amin rajta volt a dátum.

Szerintem a nagynénéded hagyd békén,hagyd hogy ő keressen ha akar,de ne nagyon éld bele magad az esküvőbe.

2011. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, te is úgy jársz, mint én. Igaz, velem anyám tette meg, hogy azt mondta, újra férjez megy, meg tanúnak akart, aztán egyszer csak közölte, hogy férjhez ment, én meg semmiről sem tudtam, pedig még összeveszve sem voltunk. Egyszerűen beütött neki valami gyerekes bosszú egy régi dologért, és ennyi elég volt.
2011. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, hogy valami gubanc van a vőlegényével és nem biztos, hogy lesz esküvő?
2011. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!