Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma elvesztettem a munkámat....

Ma elvesztettem a munkámat. Teljesen magam alatt vagyok. Te hogy dolgoztad fel, ha kirúgtak?

Figyelt kérdés

Ma munka befejezése előtt jött a főnököm,hogy ki vagyok rúgva.Teljesen magam alatt vagyok.Mióta hazajöttem csak bőgök.Rendesen,tisztességesen végeztem a munkámat,mindig előbb benn voltam és később jöttem el,ami persze nem volt kifizetve.Túlórázni is bármikor bementem,ha kellett.

Nem tudom mi lesz velünk.Párommal élek ,és egy fizetésből nem tudom hogyan fogunk megélni ...főleg így télen.

Én levelezőn tanulok,szakmám még nincs.A sulival is nagyon le vagyok maradva,mert ugye péntek-szombat van tanítás,és én péntekenként nem jártam be,nehogy baj legyen belőle a munkahelyen.

Nem tudom mihez kezdjek.

Te hogy dolgoztad fel,ha kirúgtak?


Bocs,hogy hosszú,meg kesze-kusza lett,de olyan jó egy kicsit kiírni magamból. :(


2011. nov. 30. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
29%
imádkozz, az Úr segít!
2011. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért rúgtak ki?
2011. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Mivel indokolta meg a felmondásodon a munkáltatód, hogy kirúgott?

Ha nem kaptál tőle semilyen papírt, holnap reggel menj be dolgozni, mintha mi sem történt volna. Ha ezt nem teszed, az lesz a felmondásodon, hogy megtagadtad a munkát, mert nem jelentél meg a munkahelyeden. Úgy nem fogsz tudni követelni semmit. Indokolás és felmondás nélkül nem teheti ezt.

2011. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát sírd ki magad aztán ha megnyugodtál akkor gondolkodj el azon,hogy mik a lehetőségeid. Ha nincs más munka akkor javasolom,hogy próbáld meg a Lidl-t vagy a Tescót mert ott eléggé kell ilyenkor az ember. Ideiglenesen az is jó lehet. Írod,hogy tanulsz. Konkrétan tudom,hogy a Lidl-be pl megoldható,hogy tudj tanulni a munka mellett.
2011. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Mióta dolgoztál? Ha próbaidős voltál, akkor az szívás, ha nem, akkor járt volna a felmondási idő, miközben kereshettél volna magadnak munkát.


Engem a 3 hónapos próbaidő utolsó napján rugtak ki a munkahelyről, teljesen összetörtem, de másnap elkezdtem munkát keresni. 4 hónap után akadt munkám, miközben a szüleim meghaltak pár éve és így kellett nevelnem a 2 kistestvéremet egyedül, szintén levelezőn.

2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Csak előre nézz,ne azon rágódj,hogy vajon miért.Még többet,jobban tanulj gondolkozz.Nem eszik olyan forrón a kását...Aludj rá egyet és lépj tovább.
2011. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is most járt le a 3 hónapom.Kiderült,hogy valami miatt apeh tartozásom van és azért rúgott ki,mert ráterhelnék a cégére az adósságomat.Én ilyenről még nem is hallottam.

A papírokat aláírtam,mert avval állított oda hozzám :(

2011. nov. 30. 17:51
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Itt szúrtad el. Már csak azért sem írtam volna alá semmit... :-/

Rohadjon meg az ilyen "ember", aki csak az utolsó pillanatban képes szólni. :@

2011. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

És mivel lett volna jobb, ha nem írod alá?


Mindig mindenki a munkáltatókat szidja, pedig ők sem jókedvükből dobálják ki az embereket.

Oké, ez tisztességtelen volt, hogy utolsó hónapban szólt, de ezt ő megteheti és a kérdező sem biztos, hogy jobb helyzetben lenne most, ha már 1 hónapja munkanélküli lenne.

2011. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

próbaidő alatt kirúghat indoklás nélkül


ez az apeh tartozásos mese meg kamu, ilyen nincs

2011. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!