Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma elvesztettem a munkámat....

Ma elvesztettem a munkámat. Teljesen magam alatt vagyok. Te hogy dolgoztad fel, ha kirúgtak?

Figyelt kérdés

Ma munka befejezése előtt jött a főnököm,hogy ki vagyok rúgva.Teljesen magam alatt vagyok.Mióta hazajöttem csak bőgök.Rendesen,tisztességesen végeztem a munkámat,mindig előbb benn voltam és később jöttem el,ami persze nem volt kifizetve.Túlórázni is bármikor bementem,ha kellett.

Nem tudom mi lesz velünk.Párommal élek ,és egy fizetésből nem tudom hogyan fogunk megélni ...főleg így télen.

Én levelezőn tanulok,szakmám még nincs.A sulival is nagyon le vagyok maradva,mert ugye péntek-szombat van tanítás,és én péntekenként nem jártam be,nehogy baj legyen belőle a munkahelyen.

Nem tudom mihez kezdjek.

Te hogy dolgoztad fel,ha kirúgtak?


Bocs,hogy hosszú,meg kesze-kusza lett,de olyan jó egy kicsit kiírni magamból. :(


2011. nov. 30. 17:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
engem két év után raktak ki. fél 8-kor kezdtem, fél 9-kor kitettek. Felhívtam a párom, elmondtam neki, hogy kirúgtak. Sírtam és nevettem egyszerre. Sírtam, mert kilátástalannak gondoltam a helyzetet, ráadásul soha nem rúgtak ki még sehonnan, viszont nevettem. Egyrészt röhejes volt a módja, bár számítottam rá, kevés volt a munka, másrészt örültem neki, mert bár jól fizetett, nem voltam rendesen bejelentve szabi és táppénz nem járt, csak papíron, és magamtól ezt a lépést sosem mertem volna megtenni. Így aznap még dolgoztam. Hazamentem, kibőgtem magam, aznap pihentem. Következő nap elküldtem egy csomó önéletrajzot. Négy nap után pánikba estem, de párom nyugtatott. Másfél hónap után találtam munkát, azóta fél éve itt vagyok, és még előrébb is tudtam lépni, legalább is úgy érzem :) Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ne add fel, látod, van lehetőség hamar munkát találni. Csak akkor tényleg sok helyre kell küldözgetni :) De menj el mindenhova, ahonnan hívnak, add meg az esélyt magadnak és Sok Sikert kívánok! :)
2011. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!