Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel kellene ajánljam az "üres...

Fel kellene ajánljam az "üres ágyat"?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremmel lakom albérletben. (Ő is én is a barátnőnkkel vagyunk egy szobában). Szuperül kijövünk, idén költöztünk össze eddig gond nem volt. Nekem van egy párkapcsolatom 4,5 éve, ami gyakorlatilag 2,5 éve távkapcsolat lett (egyetem miatt). Ritkán találkozunk, nekem utolsó év, készülök a záróvizsgámra. Ezen a hétvégén úgy alakult, hogy a párom fel tud jönni, a szobatársam meg haza ment, tökéletes időzítés. erre ma mondja az unokatesóm, hogy felhívott valakiket hétvégére (rokonok és közeli barátok) és itt alszanak nálunk, de az ők szobájukban csak a földön tudnak aludni....(az én szobámban meg ugye van egy üres ágy)


Itt most nem is a szex részéről van a bajom, ha akarjuk megtudjuk oldani azt napközben (meg amúgy se vagyunk azok a nagy lepedőakrobaták), de valahogy az egyetlen közös hétvégénken nem akarom, hogy egy idegen aludjon a másik ágyban. Akkor már más a közös filmezés, a beszélgetések meg minden...

Most mégis sz.rul érzem magam, hogy nem ajánltam fel az ágyat, és alszanak majd a földön.

Mégis fel kellene ajánlani? :-S


21-L


2011. nov. 30. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Tojd le őket! Alszanak a földön!
2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Aludjanak a másik szobában. Ha a srác nálad alszik, mármint a barátod, akkor ő aludjon a földön? Akkor is a földön alszik valaki. Akkor aludjanak az ő szobájában az ő vendégei.
2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te meg meghívtad a barátodat. A vendégek sem akarnának mellétek tolakodni.
2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
két kétszemélyes ágy van a szobámban, elvileg 4 ember eltudna aludni (tehát rajtunk kívül még 2)...
2011. nov. 30. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg addig szobát cserélni alvásra? Én sem szívesen aludnék olyan pár szobájában akik ritkán látják egymást, azt én ott forgolódom amúgy is idegen helyen azt még kellemetlenebbül érezném magam, meg hát valszínű ők is. Vagy ha megoldható akkor vigyétek át az ágyat a másik szobába. Ezek a megoldások jutottak eszembe hirtelen.
2011. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
vigyétek át az ágyat
2011. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ne érezd rosszul magad, a barátod ott lesz ne akarjanak már idegenek betolakodni közétek
2011. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne. Miért akarsz mindenáron balek lenni?
2011. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobjátok át az egyik ágyat a másik szobába (ha elfér).
2011. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem lehet átvinni az ágyat:)

1-nem fér ki az ajtón (itt ragasztották össze)

2- a másik szobába sem férne be, ott is van 2 ágy


Akkor nem lesz parasztság, ha nem ajánlom fel...köszi a válaszokat:D

2011. nov. 30. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!