Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhív egy pasi kajálni,...

Ha elhív egy pasi kajálni, ajánljam fel, hogy kifizetem a felét? 19/L

Figyelt kérdés
Randiról van szó, tapasztalatlan vagyok és elsőre találkozunk.
2011. máj. 11. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha ő hívott akkor nem. És az első randin ne. Ha tizedszerre mentek akjálni, akkor azért már illene.
2011. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Hagyd, hogy az első randin Ő fizessen. De ha drága kajáról van szó, például étteremben akkor legyen felesbe.


21/L

2011. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp azt mondom, hogy igen. Persze, normális pasi nem fogja elfogadni, de azért kell a szándék.

Szóval készülj egy kis pénzzel.

2011. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem amíg csak randiztok, addig ő kell fizessen. Kapcsolatban már fizethet néha a lány is, vagy közösbe.
2011. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

előre ne ajánld fel, de amikor már ott vagytok a fizetés előtt, felajálnhatod, és úgyis visszautasítja

Sok boldogságot kívánok nektek:)

2011. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel én is mindig bajban vagyok. Szerintem úgy lenne helyénvaló, ha legalább az első randin a fiú gálánsan meghívja a lányt, de én akkor is nyúlok a pénztárcám fel, és felajánlom hogy kifizetem a részem. Jó esetben a fiú élvezi a lovag szerepét, és elutasítja!:) Én nem vagyok anyagias (egyáltalán), de jól esik, ha legalább az első alkalommal nem filléreskedik, különben kiábrándító a szituáció..

Ha pedig az első randi végén tudnám, hogy nem akarok többet találkozni a sráccal, akkor főleg erősködöm, hogy kifizessem a részem, hogy ne érezzem úgy, kihasználtam a helyzetet.

2011. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Vigyél azért pénzt ,régi tapsztalat,a mai fiukák meg nem épp lovagiasak,és gyakorta a barátnőikkel szeretik magukat eltartatni,fizettetni,rossz tapasztalat sajnos,de tisztelet a kivételnek.
2011. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy olyan gesztust, hogy érzékelje, neked nem probléma, ha akár te is fizetsz. Nyúlj a pénztárcádért pl. Vagy akár ajánld fel miután fizetett, hogy legközelebb te hívod meg.

Majd írd meg mi lett jó ?

2011. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megemlíteném a helyedben,hogy fizessünk felesben,ha akarja elfogadja ha nem akkor meg nem kell erőltetni,hagyd rá és mondj neki annyit,hogy a legközelebbit felesben álljátok :-)



Én ezt tenném,ja és ha elfogadja nem tapló meg hasonlók ezt csak a lepontozók miatt írom:-)

2011. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb értékű kajálásnál azért próbálnám az én részemet én fizetni.


Viszont ha tényleg egy kis első randiról van szó, ahol nagy valószínűséggel nem találkozunk többet és beülünk valahova... És nem eszeveszett módon költekezni, hanem csak egy fagyira, sütire, pár száz forintos dologra, úgy hogy amit ketten fogyasztunk összesen, még 1000 ft-t sem éri el... Na ilyen helyzetben érzem totál hülyén magam.

Mert egyrészt a pincér vagy eladó előtt is ciki mondni, hogy külön fizetünk... Másrészt ki tudja mit gondol rólam a fickó, ha ilyen filléres dolognál elkezdem mondani, hogy fizetem a részem...

Utálom a hülye szokásokat.... legszívesebben nem is megyek beülős helyre első randin.

2011. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!