Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húzzam egy kicsit az agyát...

Húzzam egy kicsit az agyát vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

röviden a helyzet. a volt barátom felbukkant pár hónap után. én szakítottam mert úgy éreztem hogy csak vagyok, nem sokat számítok és ez a közömbösség már sok volt nekem. aztán most megint elkezdett jönni a régi dumákkal, hogy de azért hiányzom meg stb... már többször volt ilyen és soha nem változott meg. úgy gondolom most megérdemelné hogy megmutassam hogy nem tud úgy rángatni ahogy akar.

húznám az agyát kicsit, belemennék a játékba, adnám alá a lovat is, hogy kicsit beleélje magát hogy újra együtt leszünk (főleg szex miatt érdekli) aztán utána megmondanám neki hogy bocsi de van valakim, vagy hasonló lekoptatós szöveget. Szerintetek?


2011. aug. 16. 12:10
1 2
 1/13 Hailey13 ***** válasza:

honnan tudod hogy csak a szex érdekli?:D

egyébként szerintem hagyd a fenébe röviden.

kivéteeeeel, ha még akarsz tőle valamit, szerintem pont hogy akkor húzd az agyát egy kicsit mielőtt (esetleg) újra összejöttök:D

2011. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes foglalkozni vele. Egyszerűbb és normálisabb, ha félreteszed a sérelmeidet és megmondod neki az elején, hogy bocs, de már nem érdekelsz, főként nem akkor, ha csak szexre kellek.
2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Negatív, én nem állnék vele szóba, vagy elküldeném az anyjába, ha tényleg nem akarnék tőle semmit. Kell neked a bonyodalom? Ráadásul ahogy írtad nem követett el olyan egetverő hibát, csak nem illettetek össze. Ettől ülj magasabb lovon és ne bántsd feleslegesen.
2011. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennek kicsit bosszú szaga van. Én ennek két oldalát látom.

1: Elégtételt éreznél, ha húznád, ha jól be tudnád bolondítani. Igazad van, ő is ezt tette veled.

2: Nincs értelme, mert ő ilyen. Nem fog megváltozni, hacsak nem szerelmes beléd.

Ha hagyod a francba, lehet rosszabbul esik neki, mert eddig beadtad a derekad, most meg teljesen hidegen hagy. Eddig mindig célt ért, most meg nem. Melyik esik neki rosszabbul?

2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ás ettől lennél elégedett? Hogy átkúrod a fejét?


Nem így kell bosszút állni, ha nem maradtatok együtt.


A szex meg neked is ugyanúgy jólesik ha belemész, mint neki, szóval ez ne számítson.


Attól ha valaki szexel valakivel még nem feltétlenül lesz belé szerelmes, de azért jó dolog az ;)

2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

12:16

Tudod mit?


NEKED VAN IGAZAD!!!!


12:20-as vagyok

2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Különben sem tudhatod, hogy nem alakul e ki nála a szerelem, egyáltalán nálad kialakult már?


Vagy akarnád? Lehet ha újra összejöttök, akkor már sokkal jobb lesz, mert az előző hibákat nem követitek el újra!


Sose állj negatívan, vagy hátsó gondolatokkal az iylen dolgokhoz, mert csak magaddal szúrsz ki, vagy a másikkal.



Senki sem tökéletes, te sem vagy az hidd el!

2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tom it jön itt mindenki a Csak a szexre kellek dumával...


Mi van ti nem szerettek szexelni? Akik ezt mondjátok?

2011. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
már sokszor szétmentünk összejöttünk, és soha nem változott semmi. nem szerelmes se én se ő. 1 évet már együtt voltunk.
2011. aug. 16. 12:28
 10/13 A kérdező kommentje:
de belementem a csak szex kapcsolatba. de mondtam neki nekem már ez nem elég. azt mondta ő ennyit tud adni, mikor meg elmegyek akkor meg megkeres. hát ki érti ezt?
2011. aug. 16. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!