Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok a kovetkezok ellen...

MKs kérdése:

Mit tudok a kovetkezok ellen tenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni! Nagyon rossz helyzetbe kerultem sose gondoltam volna h felnotte válni ilyen rossz lesz! Valami tanácsok? Van két testvérem és az egyiknek ket kisgyermeke! en erettségire készulok és 2szobás lakásban élunk 7en plusz egy kutya es napkozben vagyunk kb.10. AQ kutya egyfolytaba ugat az idosebbik gyerek állandoan hisztizik kiabalas van veszekedes. :/En a tanulasra meg gondolni se tudok mert arra sincs idom h leuljek nyugodtan 1 percre.A barátommal is vannak gondok bar ez egy ilyen hosszu kapcsolatnal teljesen ertheto de sajnos roszul reagálok a gondjainkra mert minden más annyira felbosszant h a mi kisgondjainkra már nem is tudok norálisan reagálni. Félek h elveszitem attol is h nem sikerul az erettsegi de legjobban attol h teljesen kikeszulok mert az idegeim olyan állapotba vannak h nem veszem észre de látják rajtam h egyfolytaba ingerult vagyok. Az orvosom ekuldott psichologushoz de nem mentem el mert sztem ha itthon igy lesz minden tovabra is akko tok folos hozzá járni!
2011. nov. 30. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be tanulni a sulikönyvtárba!
2011. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan! az a baj h a barátomnál tudnék tanulni de sajnos nem birok semmire se koncentraloni
2011. nov. 30. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

városi könyvtár tuti van

pszichológus tud segíteni

2011. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen városi van! psichologus kiskoromban már jártam nála nem csinált sok mindent! deh mindenki ezt mondja muszály lesz el mennem hozzá! van suli psichologus kezdetnek az is jo nem??
2011. nov. 30. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam két alkoholista szülő volt akik csak ordibálni és verekedni tudtak.Én a következőt csináltam.Minden nap beültem a mekibe.Vettem egy fagyit,és ott tanultam órákon át.Este amikor hazamentem gyorsan fürödtem és feküdtem le aludni..Így elég elviselhető volt az élet..Ráadásul az érettségim is jól sikerült..
2011. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindehhez! en már évekota tartom magam es senki nem látott rajtam semmit! a testvereimre nem szamithatok egesz eletembe kirekesztettek! mindketto zsarnok. az edesanyám csak azert h már ne legyen tobb konfliktus mindent elnez a legidosebbiknek akinek elviselhetettlen természete van.nekem kell mindenkihez alkalmazkodnom mindenkire figyelni h ne legyen baj es nekem kell a legtobbet nyelnem is a serteseket! nekem ez sok csak 19 eves vagyok!
2011. nov. 30. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Városi könyvtár, vagy bentmaradsz a suliban. Nálunk ezer hely van, ahol lehet tanulni. Aula, egy üres terem, ebédlő, stb... Meg tudnád oldani szerintem, csak akarnod kell... Vagy költözz koliba, erre a kis időre is akár!
2011. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mibol koltozzek koliba??? deh a megoldassal nincs gond csak a koncentralo kepessegemmel ami elavult
2011. nov. 30. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztályfőnöködet! Mond, hogy otthon zaj van, nem tud-e egy helyet a suliban ahová leülhetsz tanulni délután!
2011. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!