Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez fogtok kezdeni, ha...

Mihez fogtok kezdeni, ha jövőre elveszik az adóvisszatérítést? Meg fogtok tudni élni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem gőzöm nincs mihez kezdek... 8000HUF minusz,ami nálunk létfontosság... egy kereső van...
2011. nov. 30. 21:53
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
hát én jobban aggódok az áfa emelésen meg a benzin egekben lévő árán, meg az infláción... :D
2011. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én már jeleztem a munkáltatómnak, hogy pótolja ki a fizetésem, javaslom neked is
2011. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyi kérdésem lenne, ha ezt jövőre törlik el, akkor még az ideit jövőre megkapjuk, igaz?
2011. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen az ideit még megkapjuk
2011. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is kevesebb lesz a nettóm durván 5000-rel. (bérkalkulátor alapján). De elég negatívan érint, mert így tudtam, hogy van havi 12000 ft, amit tuti, hogy jövő májusig nem költök el. Jövőre esküvő, még az ideit megkapjuk, és az is jól fog jönni. De utána........
2011. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érint, nem élek MO-n, de csak lesek, hogy a beígért mennyei mannából mit ad meg nektek a 2/3-os többség... szégyen, komolyan.
2011. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az is minus,de a cafeteria mégnagyobb minusz

mi eddig kérhettük kártyára,amit elfogadtak sok helyen...most meg csak melegkaja...az havi 20ezer minusz

2011. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
eddig kaptam 17300 kajajegyet, most fogok kapni 5000 ftot. -12000 adóvisszatérítés... plusz megemelnek kb mindent. juhúú, de jó világ lesz, alig várom :)) összesen fogok keresni 70.000 ftot. nevetséges az egész. a kérdésre a válasz: nem, eddig sem tudtam megélni a 90.000 ftból, a 70.000ből meg főleg nem fogok tudni.
2011. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Épp ezeken gondolkodtam ma is. Hogy hogy fizetek ki mindent, és még a kaja is. Egyelőre SZERENCSÉRE egymagam vagyok, nincs családom. Arra gondoltam, hogy nem eszem, csak a munkahelyemen, mert ott kapunk enni, igaz az sem legálisan... csak jut... Végülis, ha minden másnap eszem, még nem fogok éhen halni. Így legalább ki tudom majd fizetni a rezsit meg ilyeneket. Aztán meglátjuk. Ha minden kötél szakad, muszáj lesz elmennem nekem is külföldre... Hála Istennek szorgalmasan tanultam mindig is, így a nyelvekkel nincs gondom. De az ember mégsem akar jó szívvel megválni a hazájától. Mindenesetre élni kell... menni kell... Nem tudom, mi lesz.


24 L

2011. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!