Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék állandóan elveszik a...

Anyámék állandóan elveszik a kedvem, állandóan kiabálnak velem. Mit tehetnék? (Lent)

Figyelt kérdés
Állandóan piszkál anya, hogy sosem segítek neki meg hogy haszontalan vagyok stb. Komolyan mondom már annyira kikészít, hogy öngyilkos akarok lenni, de nem tudnám megtenni, mert nincs hozzá elég erőm. És olyan rossz, hogy állandóan rossz kedvem van. Van valami olyan dolog ami segítene túlélni azt az időszakot amíg anyámékkal élek?
2011. febr. 2. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt, ha kiakadt. de emellett tanulnod kell, szóval mondd meg neki hogy első a tanulás, és segítesz utána neki.

nekem a barátom segített "túlélni".

és sokkal jobb most már a kapcsolatom anyámékkal is.


azt tudom tanácsolni, hogy ha van barátod adjon erőt, hogy vle vagy, vagy a barátaiddal legyél sokat, vagy tanulj, olvass, sportolj!

megedződsz!

kitartást:(

2011. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem segíts neki pl. mosogass el naponta, tarts rendet, ha eddig nemszoktál, ha csak ez a gond sokat segítene. Kitartás :)

2011. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél többet ne otthon lenni, mert örökké csak szenvedni fogsz, én sokmindnet kiprobaltam, de csak így lett elviselhetö.
2011. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Nehéz megmondani kinek van igaza.

Ha tényleg nem csinálsz semmit és döglesz a gép előtt akkor igaza van anyádnak, hogy segítened kell.

De vannak olyan szülők akik tényleg akkor is belekötnek az emberbe ha sokat segítesz. Anyám ilyen, hogy elmosogatok, kitakarítok a szobákban, esetleg főzök, kutyát elviszem sétálni, leviszem a szemetet, tanulok és mondjuk ezek után leülök kicsit gépezni, hogy beszélgessek a barátommal akkor már rögtön beszól, hogy már megint nem csinálok semmit, meg fogok bukni meg hasonlók, közben meg 4-es mindig megvan minden.

17/L

2011. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyi az egész,hogy segitsél anyudnak és akkor nem fog téged szekirozni.Ezért nem kell butasàgra gondolnod.Egyébként nekem fiaim vannak és sohasem segitett senki és nem értem,hogy a lànyos anyàk,miért mindig panaszkodnak,hogy a lànyaik nem segitenek.Aztàn majd kapjuk a pofont,hogy anyuka pici fiai:):)de ez valóban igy van.A fius anyàk nem vàrjàk el,hogy megcsinàljanak helyettük mindent.
2011. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja csak épp ez a baj, hogy vasárnap reggel az az első dolgom, hogy segítek anyámmak. A reggeli meg várhat. Mindent megteszek neki, ha kér valamira akkor azt nem is halasztom későbbre. De mégis piszkál és nem tudom, hogy mi oka van rá. Kedves vagyok sosem pofázok neki vissza és engedelmes. Egyszer az a baja, hogy itthon ülök máskor meg az, hogy elmentem valahová.
2011. febr. 2. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami problémàja csak nem akar terhelni téged,de viszont lelkileg meg nem hagy békén .Kérdezzél rà,hogy nem szeretne-e elmondani neked valamit,ami bàntja.
2011. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

anyum velem azért csinálta ezt mert neki ezt kll egséz nap tennie, mint anya.

apámat mindig ki kellett szolgálja mert lusta és ő mindig takarít.

így szerintem anyud is ezt várja tőled vagy nem tudom..

2011. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baja, hogy idegbeteg és élvezi ha szenvedek.

Amúgy az tudom, hogy az apja alkoholista volt, barátai sem igazán voltak tudtommal, de miért akarja mindenáron tönkretenni az én életemet?

Ő beszél állandóan arról, hogy másnak milyen tökéletes gyereke van stb pedig máshol ezerszer rosszabb a helyzet. De nekem természetesen tökéletesnek kell lennem, de ő lehet egy tökéletlen szülő.

2011. febr. 2. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Járj a kedvében és szeresd. Ha lekerül a válláról egy kis teher, akkor mindjárt kevésbé lesz elviselhetetlen...
2011. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!