Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbiznatok a parotokban,...

Ti megbiznatok a parotokban, ha azt mondana nektek, ahanyszor csak felcsesződik, hogy pakold a cuccaidat, vagy hogy akkor szakits es keress mast? 19 L

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azt jelenti, hogy magával van elkeveredve.

Szerintem ha mindig ezzel hozakodik elő, akkor szakíts vele.

2011. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
100%
A harmadik ilyennél szót fogadnék neki. Véglegesen.
2011. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon könnyen megtudhatod.

Ha legközelebb ilyet mond, pakolj és gyere el. Ha keresni fog és bocsánatot kér, stb. akkor talán észhez tér. Ha ezek után is mondja tovább, semmiképp se maradnék vele.


Bár hozzáteszem, hogy az első vagy max. a második ilyen felindulásánál eljöttem volna már tőle.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, nem bíznék meg benne.

2011. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

itt nem a bizalomnak kéne a kérdésnek lenni, hanem annak, hogy szere-e?

hát aki ilyet mondd és nem egyszer az tuti nem szeret


volt egy ilyen barátom, ha valamin kiakadt teljesen mindegy hogy volt-e közöm hozzá vagy sem, akkor mindig ki dobott, én hülye meg mindig bocsánatot kértem

egyértelmű volt hogy már nem szeretett és kialakulóban volt neki egy másik kapcsolat

2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A következőnél meg is tenném
2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha azt mondja pakolj, akkor pakolj. Utána majd kapkodja a fejét.

Ez a tipikus viselkedés. Ilyenkor arra számít az összes pasi, hogy ha látod, hogy nem is vagy olyan fontos, majd mindent lenyelsz, hogy vele maradhass. Ő meg élvezi a kivívott szabadságot.

Ne félj, az első pakolásnál visszavesz, és nem lesz több ilyen.

Ha meg elenged, akkor ennyi. Akkor nem szeret, de legalább nem hagyod magad megalázni, és nem kerülsz többet méltatlan helyzetbe miatta.

2011. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
amúgy legjobb védekezés a támadás,lehet van valakije,csak nem akar szakítani,hanem azt várja,hogy te hagyd el
2011. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ELSŐ alkalommal szakítanék vele, véglegesen. Valahogy nem szeretem, ha megaláznak, nem tudom, miért...
2011. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "ne felj, visszavesz"?


Egy par nem veszi es adja el egymast, hanem az eletet kozosen elik, egyenjoguan.


Ez itt, egy erzelmi terorizalas. Ezzel harcolja ki amit akar. Fenyegetozik.

Miert vagy meg mindig vele?

2011. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Te 19 vagy, ő max 21. Papíron nagykorú, de csak annyira, hogy megválaszthatjátok a Gyurcsányt. De hogy mire, miképp minek azt nem értitek. Most szokjátok az együttlétet. Beszélj vele, hogy : " akkor megteszem. Tényleg akarod?" És kezd szedni a cókmókodat. Nézd meg, mit lép. És mondd neki, hogy ez nagyon rosszulesik neked.
2011. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!