Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbíznátok egy férfi bébiszit...

Megbíznátok egy férfi bébiszitterben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ugyanúgy le kell tesztelni , mint egy lányt, de gondolom ért a gyerekekhez, ha ilyesmit vállal.

Olyan ez, minthogy apukára is rábízza az ember lánya a gyereket:)

2011. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám rá egy idegen férfire.Az apa más ő a gyerek apja.
2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért, egy idegen nőre rábíznád? Hol a különbség?
2011. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy nő azért más,benne vannak anyai ösztönök.Az hogy én férfira nem bíznám rá az az én véleményem.
2011. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neme számít, hanem, hogy maximálisan megbízható, káros szenvedélyektől mentes, nyugodt természetű, türelmes legyen, tudja hogyan kell bánni gyerekekkel, tudja mit kell csinálni ha a gyerek beteg vagy baleset éri, és szeresse a gyerekeket.
2011. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekbántalmazási statisztikák nem éppen a minden nőben ott rejlő anyai ösztönről árulkodnak...
2011. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekunk ferfi bebiszitterunk van, azaz a vedonom 16 eves fia. Mar nehanyszor vigyazott az egyeves kisfiunkra, semmi gond nem volt. Egy-ket dologba meg kicsit bele kell jonnie, mint peldaul hogy hogyan nyugtassa meg a kicsit, es hogy sokat kell beszelni hozza, de estenkent jon, megfurdeti, jatszik vele, vacsit csinal neki, elviszi setalni. Multkor mar aludt a kicsi, mire mi hazaertunk a parommal.


Megbizhato rendes fiu, es nagyon igyekszik, ugyhogy miert ne?

2011. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy férfi bébiszitterben lehet, hogy megbízol, de szerintem nem annyira-olyan gondoskodó mint egy nő bébiszitter.
2011. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem sajnos vissza kell mennem dolgozni részmunkaidőben, és arra a kis időre próbáltam bébiszittert keresni ismerősökön keresztül. Nos, így sikerült az ismerősök ismerősein keresztül egy férfi bébiszitterre lelnem, akiről elég jókat mondanak... demég így is egy kicsit furcsa érzés, hiszen eddig még bele sem gondoltam, hogy ezt a szakmát egy férfi is tudja csinálni.

Szívesen várok további véleményeket, tapasztalatokat, hozzászólásokat!

2011. szept. 21. 11:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Már óvóbácsi is van, és most nem a hasonló című filmre gondolok, és nem is az Ovizsarura. A Fókuszban volt is róluk szó. Ugyanis nemcsak egy van.
2011. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!