Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom a barátnőjét komolya...

Nem tudom a barátnőjét komolyan venni, mert még tőlem is fiatalabb. Ez fog még változni?

Figyelt kérdés
A bátyám 31 éves, 10 évvel idősebb tőlem (21 múltam). A jelenlegi barátnője 19 éves, fiatalabb tőlem. Aranyos, csinos lány (többnek néz ki a koránál) de mégis olyan fura hogy tőlem is ennyivel fiatalabb... Egyszerűen nem tudom őt komolyan venni. Tegnap is mutogatták a közös képeiket, és nagyon látszik az a 12 év korkülönbség, mintha a húga lenne. Fogom én őt valaha is komolyan venni? Az összes eddigi barátnője tőlem mindig idősebb volt, ezért sem tudom ezt a lányt hova tenni...
2011. dec. 1. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hogy érted, hogy komolyan venni?
2011. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem majd meg fogod szokni, és szerintem komolyan tudod majd venni... De ha azt vesszük nem rád tartozik (nem b+nkóságból) de ha a bátyád szereti a lányt szerintem semmi közöd hozzá, hogy a húgának néz-e ki vagy sem... :) Amúgy a lány értelmes/okos? Mert ha csak hajtja a hülyeségét stb.. akkor nem is lehet komolyan venni, de ha okos, és tudsz vele ember módjára kommunikálni akkor szerintem csak fura neked a szitu, hogy nálad is idősebb, és gondolom úgy érzed mintha még egy húgod is lenne... De majd biztosan bele szoktok a helyzetbe, ha nem kekeckedik a lány veled, hanem próbál közeledni :) 14L
2011. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
fiatalabb* második voltam bocsi :)
2011. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

olyan fura hogy tőlem is ennyivel fiatalabb


2 évvel, ez nem sok, egy korosztály vagytok


amúgy meg nem neked kell komolyan venni, hanem tesódnak

2011. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak nem bejön neked is? :D
2011. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért, egy 31 éves pasi mellett egy 28 évest nem lehet a húgának nézni, vagy mi? :D Ha a lányának tűnne, akkor már azt mondom, gond van, de így??? A férjemmel közel 13 év van közöttünk, 7 éve vagyunk együtt, most 26 éves vagyok. Miért ne működhetne nekik is?
2011. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem is te kell komolyan vegyed. Vááj, de utálom az ilyen mindenbe belepofázó hugicákat! Annak a 19 évesnek biztos több esze van mint neked...

( És nem tőled fiatalabb, hanem NÁLAD, tanulj meg előbb rendesen beszélni és aztán kritizálj másokat)

24/N

2011. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A férjem lánya és közöttem 10 év van. A lánya idősebbnek néz ki a koránál, én kb annyinak, amennyi vagyok. Ha hárman megyünk valahová, rendszerint őt nézik a barátnőjének, engem meg méregetnek, hogy ki lehetek :)
2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Hát tényleg elég furcsa ilyen korban még ennyi korkülönbség. Egy 19 éves mellé max. 25 évest tudok elképzelni. Szerintem felesleges ezen agyalnod, 1-2 év és nem látod többet.
2011. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez a korkülönbség határeset, még éppen beleférhet.

2 év az nem sokkal fiatalabb nálad.

nem is kell, hogy te komolyan vedd, mert az baromira nem számít, már ne is haragudj. csak és kizárólag a bátyádnak kell komolyan venni őt.

2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!