Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes-e egyáltalán vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e egyáltalán vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki most jött suliba és hát...tetszik nagyon nagyon külsőle g is meg belsőleg is. Kb. 5szót váltottunk. Megan a faceebookja 3utcányira lakik tőlünk. Suli szünetbe úgy 10en összegyűlünk és beszélgetünk jòfej vicces kedves helyes magas néha rámosolyogtam és nem is tudomhogy visszamosolygott e ram :'( . De...a suli ribamcára bukik sztem(!) mert ők sokat beszélnek meg most is... A ribancal egy itcába lakuknk és ott voltak náluk 1fiúval eggyütt :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( meg 1szer az egyik csaj majdnem az ölébe ült (dákójára) most meg sírok :'( :'( :'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'(:'( :'( :'(foglalkozzal vele egyáltalán ? Én 12/LŐ <3 <3 13/F <3 <3 <3 :'(
2011. szept. 8. 15:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
:'( :'( :'( :'(:'( :'( :'( :'(:'( :'(
2011. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

:D

Barbiezzál inkább.

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

:D :D :D

inkább olvass valami könyvet,vagy tanulj,unatkozol nagyon

(20L)

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez szörnyű. Annyira borzalmas a helyzeted, hogy már én is sírok :'( :'(. Valószínűleg ő lesz életed szerelme úgyhogy mostantól örök sírásra vagy ítélve.


Cinkes vagy gyermekem..NAGYON cinkes..

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem bírtam ki sírás nélkül! Hogy tehette ezt??!! Hogy lehet ilyen??? :'( Ráadásul a dákójára ült rá!!!! :'(
2011. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
-.-" ezt is megéltem egyszerre ennyi szánalmas embert látni xĐ köszi jobb kedvem lett amúgy meg ma jöttem össze vele Istenem hogyan lehetnek valakik ilyen szánalmasok xĐ :'D sírva röhögök...várjál megmutatom neki ezt...
2011. szept. 8. 15:32
 7/23 A kérdező kommentje:
bocsi nembirom abbahagyni a nevetést xĐ aztmondta hogy őse látott még ilyen szánalmasokat xĐ ti 5-en olyan hülye szánalmasok vagytok hogy az már fáj pontosabban a hasam fáj a nevetéstől xĐ :'D
2011. szept. 8. 15:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
jáj kiscicám, tudod milyen szinten nem érdekel a nyomorod? az a probléma, hogyha ecsetelem neked egy bonyolultabb körmondattal, azt, hogy hozzád képest egy rotációs kapa egyetemet végzett, illetve, hogy olyan sötét vagy, mint kiskacsa seggében a szeneslapát, nem fogod felfogni?:)
2011. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ha annyira nem érdekel a nyomorom akkor minek írsz?-.-" :'D
2011. szept. 8. 15:41
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha felnősz és lesz egy kis eszed akkor rájössz, hogy milyen szinten égetted le itt magad a kérdéssel és a válaszaiddal.
2011. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!