Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén! Nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén! Nem érdemes vele foglalkoznom ugye?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit pár hete ismerek,persze személyesen "ismerkedtünk"össze. Azóta is beszélünk neten,terveztük a találkozót,de nem jött össze mert vagy neki vagy nekem jött közbe valami.. Múlthéten kicsit mérges voltam,és elég bunkó voltam vele is,másnap nem is tudtunk megint találkozni.. Egy csomó olyan,idézetet és zenét rakott ki amivel eléggé rám célzott.. Ő azóta már nem viselkedik velem úgy mint régen,nem keres,rideg,mintha nem is érdekelném.Megértem én.. Bocsánatot kértem,de azzal elmehetek a búsba.Már mondtam azt is neki,hogyha akarja én eltűnök az életéből örökre és nem fogok megharagudni rá,hogy dönt.. Ő erre azt mondta,hogy sz*r elb*szott hétvégéje van(volt)és nem haragszik rám,és nem akarja,hogy eltűnjek az életéből..


Azóta is ugyanaz megy,le se sz*r,nem is keres,csak akkor ír rám,hogyha meglát facebook-on,akkor is csak pár percig beszélünk.. De azért azt megkérdte,hogy mi a tervem vele a jövőben kapcsolatosan?!



Nekem ezek a dolgok jutottak az eszébe: Csak szórakozik velem,nem tudja mit akar,nincs tisztában az érzéseivel. Vagy arra vár,hogy a kérdésére megadjam a választ,hogy akarok e tőle valamit vagy nem.



Ti mit gondoltok? Érdemes vele foglalkozni vagy nézzek más fiú után? Vagy mit tegyek? Kérlek segítsetek!


2011. okt. 3. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*eszembe
2011. okt. 3. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat,és ott döntse el mit akar,ha hebeg habog akkor viszonlátás!
2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2011. okt. 3. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Francoktat valószínűleg csak meg akar húzni...
2011. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!