Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még foglalkoznom a...

Érdemes még foglalkoznom a barátnőmmel vagy hagyjam az egész barátságot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy "barátnőm", akit már lassan 8-9 éve ismerek, még általános iskolából. Régen nagyon jóban voltunk, sokszor találkoztunk sulin kívül is, mindent megbeszéltünk egymással.


Viszont egy ideje úgy érzem csak akkor vagyok jó neki, ha neki problémája van. Eléggé ki van készülve bizonyos okok miatt (sokat hízott - de már 5 éve ilyen a testalkata- és emiatt önbizalomhiányos, a párja semmibe veszi stb.), én tényleg igyekeztem tanácsokat adni neki, illetve segíteni rajta. Ellenben róla ez nem mondható el.

Az egész élete amúgy hazugság, folyton kiírja közösségi oldalak üzenőfalaira, hogy milyen jót bulizott, milyen sokat edzett, ilyen-olyan ruhákat vett, közben meg csak otthon ül. Kitesz magáról régi fényképeket, amiken még vékony volt. Meg olyan férfiak fontosabbak neki, akik kihasználják, megcsalják és semmibe veszik őt.


Legutóbb nagyon összevesztem anyukámmal, nagy balhé volt itthon. Én leírtam neki msn-en, hogy mi történt. Mondta, hogy egy pillanat és ír. Vártam rá 3 órát!, nem reagált. Utána azt írta, hogy megy vacsorázni, de majd megbeszéljük. Persze azóta sem hozta fel a dolgot.

Szóval ehhez hasonló húzásai vannak...


Egyszer már elmondtam neki, hogy zavarnak bizonyos dolgai, akkor bocsánatot kért, egy hétig jó volt minden, aztán előlről kezdődött.


2011. jan. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem barát
2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet.Menekülj tőle......majd megtudja ha megöregszik, hogy mik is a barátok.
2011. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem számíthatsz semmi jóra...nem fog sose megváltozni.
2011. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós, de emiatt ne te érezd magad rosszul. Ő évek óta ilyen, egyre lejjebb süllyed az önsajnálatba. Valószínűleg nem fog magától talpra állni, megváltozni. Te nem tudsz rajta segíteni, ő pedig már nem képes barátként viselkedni. Jobban jársz, ha új társaság után nézel..
2011. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!