Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom anyám kirohanásait!...

Nem bírom anyám kirohanásait! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van már ebből az életből!Mindenért engem hibáztat, semmi nem jó neki.

Úgy bánik velem mint egy 12évessel.

Ott kezdődött hogy nyűgösen ébredt, nincs pénz stb

Bezzeg én mekkora nyomorék vagyok hogy a vagdalt húst reggeliztem és nem azt amit tegnap főztem, paprikás krumplit.Ja és ráadásul a szobámba tettem, hisz nem volt itthon senki és közben gépeztem.

Na aztán szó szót követett hogy miért váltok iskolát, hisz 3év helyett csak 2éves lesz és fele annyi pénzbe kerül csak a pénzt holnap kell beadni, hogy én élősködő vagyok.

Na aztán lettem hü lye kurv@ mit képzelek én hogy a barátom minden másnap jön, kb 3órahosszára, ő nem fogja kerülgetni, nem fogja étkeztetni, csak hogy a barátom nem kér soha enni csak anya rátukmálja!:(

Aztán hogy miért koptatjuk az áramot ha kártyázunk, Ugyanis még magánéletet sem élhetünk TILOS!Na meg aztán a kutyám lett a baj stb :/ bezzeg ha jön a tesóm vele tud jópofizni, már nem bírom!!

Szeretnék elköltözni albérletbe! :( de lehet nem tudnám fizetni mit tegyek?Tűrjek tovább


2011. dec. 1. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi idős vagy? Van önálló kereseted? Csak mert egy albérlet minimum 30 e Ft+ rezsi és még enni, közlekedni, tanulni, esetleg szórakozni is kellene. És ez attól is függ (mármint az albi ára, hogy hol laksz.)

Ha másképp nem megy, le kell ülni anyukáddal, és megkérdezni, mégis mi a baja veled?

Ha erre nincs nagy sansz, akkor tűrni...és esetleg besegíteni neki. Lehet, hogyha kimosol, kitakarítasz, elpakolsz, vacsorát készítesz, elmosogatsz stb.. (otthon mindig lehet találni munkát), akkor látja, hogy besegítesz, és neki is jobb lesz a hangulata, és tudni fogja, számíthat rád, ha kell.

Nem csak a szülőnek kell adni és kiszolgálni, megy ez fordítva is, és nagyon hálásak tudnak lenni érte a szülők, hidd el!

2011. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, besegíthet otthon, de azért mert nem állnak jól anyagilag ezért nem vele kell ordibálni, a gyerekével, aki suliba jár és max a diákmelón kivül nem nagyon tud mihez kezdeni.

Ha folyamatosan bántja, piszkálja, csak eltávolodnak egymástól. Ezt kéne pár szülőnek felfogni, nem mártírt játszani, h na megszültelek, ezért légy alázatos és hálás egész életedben. Vagy azt gondolni, h mert én vagyok a szülőd ezért én bármikor bárhogyan sértegethetlek és bánthatlak.

Feltételezem, h senki nem a saját sorsáról dönt, h meg akar születni, hanem egyszerűen csak világra hozzák.

Nyilván a gyereknek is kell alkalmazkodni, de amikor valaki már azon a szinten tart, h bántja, le hülye kurv@zza a saját gyerekét, ott már komoly probléma van!


Én a helyedben elvégezném a sulit, keresnék egy jó munkahelyet és lépnék otthonról, hogy már csak útba se legyek. Én biztos nem hallgatnám, h ilyen ocsmányul beszéljen velem az anyám.

A saját lábamra állnék... ahogy azt amúgyis tettem és nem bántam meg.

2011. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok ugrálni, elég mindent segítek neki sz@rba sem néz, a barátom nem hozzá jön, mégis kinyilvánította most hogy heti egyszer jöhet csak, :@
2011. dec. 1. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19
2011. dec. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!