Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Mit tegyek, ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Én 18/L a volt barátom 20/F.Kb egy hete szakított velem,én próbáltam vele beszélni,de meg sem hallgat,nem kíváncsi rám (nem csaltam meg ),nekem nagyon hiányzik,és nem bírom ki nélküle,minden másodpercben rá gondolok!!Mit tegyek?Ne írjatok olyant hogy majd elfelejtem az ilyen jellegű válaszokra nem vagyok kíváncsi!
2011. nov. 27. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azon kívül, hogy majd el fogod felejteni mást nemigazán írhatunk. Fel a fejjel!
2011. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire vagy kiváncsi? 18 éves lánynak az egyetlen értelmes válasz ami adható, hogy felejtd el, majd jön másik.
2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megalázkodsz előtte és könyörögsz neki az annál rosszabb, miért dobnád el az önbecsülésed valaki olyanért, aki számításba sem vesz már téged? Inkább próbáld meg lekötni magad valami olyannal, amit szeretsz pl. sportolj,olvass, hallgass zenét, menj szórakozni, ismerkedj. Ezt természetesen tapasztalatból mondom, idővel könyebb lesz és kevésbé fog hiányozni.
2011. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy elolvastátok az utolsó sort is
2011. nov. 27. 18:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Írj rendes papírra neki egy levelet, írd ki magadból minden érzésedet, gondolatodat, amit nem tudtál neki elmondani. Utána tedd el magadnak a levelet, de ha nagyon bátor vagy, el is küldheted neki, bár szerintem nem kapnál rá választ.

A "kiírás" önmagában is hoz egy kis megkönnyebbülést.

2011. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
A legjobb, ha elfelejted, keress magadnak egy másik fiút! Ha minden ok nélkül arra sem méltat, hogy meghallgasson, akkor menjen a bús...
2011. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan és talán többször is éreztük úgy, hogy már nem bírjuk tovább. Aztán mégis ki kellett bírni. Te is így fogsz járni, csak most még friss a seb. Be fog gyógyulni.
2011. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tedd be az össze olyan holmit egy dobozba, amit tőle kaptál, illetve a közös képeket is. Jó alaposan ragaszd le a dobozt és rejtsd el a szekrény mélyére. Ne menj a tájékára se, ne nézegesd.

Töröld ki az sms-eit, képeket a telefonodból is. (Ha nem tudod megtenni, akkor előtte töltsd át számítógépre, írd ki egy CD-re és tedd azt is a dobozba. Így nem vesznek el végleg ezek az emlékek, de nem kínzod magad a nézegetésükkel.)

2011. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastuk az utolsó sort is.

Tudom, hogy sz*r tanács a "Fel a fejjel, majd elfelejted.", de igaz.

Engem 3 év együttélés után hagytak el, 2 éve. Szülinapomon összepakolt és elment a szeretőjéhez; utcán elfordul, holott ő csalt meg engem.

Majd belepusztultam, és a pokolba küldtem mindenkit, aki azt mondta, hogy majd jobb lesz.

DE TÉNYLEG JOBB LETT!!!


Ne alázkodj meg, én megtettem, és semmit sem értem el vele...

2011. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha meghalt volna,azt is ki kellene bírnod! Szerelmi bánatba még senki nem halt bele.
2011. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!