Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok, hogy látjátok...

Fiatalok, hogy látjátok gyereket vagy inkább kutyát vállaltok a jövőben?

Figyelt kérdés
Sok embernél láttam, hogy végül a kutya mellett döntött, itt Ny EU ban egyre gyakoribb..
2011. dec. 1. 17:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Inkább macska.
2011. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Csak vagy-vagy opció van?
2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
gyerek vagy vmi. állat helyette..
2011. dec. 1. 17:27
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Au pair vagyok. Inkább állat. És Svájcban élek.
2011. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Kutya. Az már ugy is van 2.
2011. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Macska.
2011. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

"Sok embernél láttam, hogy végül a kutya mellett döntött, itt Ny EU ban egyre gyakoribb.."


Ahol ez a kérdés felmerül, annak a társadalomnak pár évtizeden belül vége. Irány Kína és India!

2011. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
Atanultabb rangsoru nok altalaban fiatal korukban nem valalnak gyereket, hanem teljes egeszeben a munkanak szentelik magukat. Ugy ahogy te is megirtad ez inkabb Nyugat Europara leginkabb jellemzo. Szerintem ez nem attol fugg hogy valaki milyen fiatal hanem taanulas szemponjta szerint. Itt Erdelyben most is rengeteg lany szanja el magat gyerekvallalasra meg nagyon fiatalon. Alig toltik be a 18-at s mar jon is az 1. gyerek akar 1 hazassag. En amolyan nyugati stilusu vagyok inkabb s men tervezgetem 25-30 eves koromig a gyerekvallalast s ezert inkabb a kutyara szavazok.:)
2011. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%

Én tanultabb vagyok és fiatalon szültem :)

És gyerekre szavazok. A kutyákat nem szeretem.

2011. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%

Gyereket.


A gyerek majd egyszer megtanul beszélni, járni, kiszolgálni magát, egyre önállóbb lesz, és egyszer (normális esetben) visszakapod azt a sok törődést, amit neki adtál. Arról nem is beszélve, mennyire szép hivatás felnevelni egy gyereket.


A kutyát addig etetheted, fürdetheted, sétáltathatod, amíg csak él.

2011. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!