Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyumat hogy...

Hogy vegyem rá anyumat hogy meséljen?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok az övé és az én gyerekoromra. De hiába kérdezem mindig nem mesél. És úgy félek mert tudom hogy egyszer majd meg hal és akkor azt amiket nem mondott el magával viszi és soha nem fogom megtudni. Még csak 42 éves de akkor is félek. A páromnak már nem élnek a szülei és látom nála hogy mennyire rossz ha valaki nem tud semmit a gyerekkoráról pedig milyen jó lenne. Párom azt mondta mondja el ezt ami van. De tudom hogy nem menne ezekkel a szavakkal.
2011. dec. 1. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
"Mondjam"
2011. dec. 1. 17:48
 2/3 zkriszti3 ***** válasza:

Várd meg míg jó kedve van és kezdeményezz beszélgetést bármiről ami őt érdekelhet.A válaszai alapján kérdezz rá pl. :anya ez nálam ,hogy volt gyerekkoromban ? Én is csináltam ilyen vicces dolgokat ?

Vagy vegyed elő a gyerekkori képeket és azzal kapcsolatban kérdezz.

Talán észre sem veszi és magától beszélni kezd.

2011. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor fiatalabb voltam én azt szerettem volna, hogy apukám meséljen, de akkor nem akar... Most már elmúlt 60 éves és mindenről eszébe jut valami emlék, és el is mondja. Nem csak én és a testvérem, hanem az unokák is csüngnek a szavain. Persze, ha nem élt volna eddig, ezeket sose tudtam volna meg, de nekem a nagy- és dédszüleim is sokat meséltek, persze a saját szemszögükből.
2011. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!