Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor költöztetek el szüleitek...

Mikor költöztetek el szüleitektől, mikor felnőttek lettetek és hogyan boldogultatok, hogyan és miből éltetek meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyukám pl. 18 évesen elköltözött otthonról, mert nem bírta őkeat.
2011. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23 évesen, diplomázás után. Egyből elhelyezkedtem, így nem voltak megélhetési gondjaim.
2011. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19 évesen, amikor egyetemre mentem, tudniillik falun nincs egyetem, így föl kellett mennem Pestre albérletbe.
2011. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Animegirl válasza:
19 vagyok most jöttem egyetemre. Egyelőre anyuék tartanak még el, de vállalok majd munkát. Amúgy anyum meg 18 éves korában költözött el otthonról,mert férjhez ment.
2011. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

21 évesen, s akkor is házasodtam meg.


A lakás a kettőnk ifjúsági takarékbetétkönyvéből vettük, és még pluszban banki és önkormányzati hitelből.


Mindkettőnknek volt állása. S teljes mértékben magunkra hagyatkoztunk a megélhetés során. Addig ameddig a takaró ér... tudjátok.

Tehát semmilyen szülői támogatást nem vettünk igénybe, mert meg tudtuk oldani, mégha kevésből is.

2011. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23 évesen, diploma után 1 hónappal elkezdtem dolgozni azóta is ezt teszem.
2011. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

18:01 Ez mikor volt 1800-ba?


18 évesen költöztem el, mert nem bírtam anyámmal együtt élni.

Elég kemény időszakok voltak, de mára elég jól elvagyunk (azóta férjhez mentem és van 2 gyerekünk).

2011. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem 7-eském! Nem 1800-ba, hanem 2000-ben. Igaz, az sem most volt, de a lényegét tekintve mindegy, mert azóta sem henyélünk.

Van 3 gyerekünk, diplomáink, kertes házunk, s megbecsülnek. Közben elveszítettem balesetben a férjem, ami miatt összezuhantam, de visszamásztam azóta.

S mindezek annak köszönhetők, hogy a szüleink és az élet megtanítottak kitartóan dolgozni; tanulni; spórolni; gazdálkodni; kiállni magamért, ha kell; s szívni is szó nélkül, ha kell; meg hasonlók, amik ahhoz kellenek, hogy talpon maradjon az ember.

2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen, gimi mellett dolgoztam, párommal laktam, albérletben. közösen fizettük. Édesapám folyton máshol volt, adott minden hónapban 10 000 ft-ot, hogy abból egyek, és ennyi.. kaptam árvaságit, 28000ret és így elég volt.. most 20 vagyok, egyetem mellett dolgozom, és most vettünk kertesházat párommal közösen.
2011. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
22 évesen költöztem el a barátomhoz. Akkor nem dolgoztam, de pár hónap múlva találtam munkát és eltartottuk magunkat. De anyu még mindig úgy főz, hogy nekünk is jusson:)
2011. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!