Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik távkapcsolatban éltek...

Akik távkapcsolatban éltek volt olyan hogy miután hazajött a párjuk megváltozott?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy távkapcsolat pl. munka miatt. (minél hosszabb a külön töltött idő és a kapcsolat annál jobb, pl. nekem 6 hetente jön 1 hétre és másfél éve) előfordult hogy mikor végleg hazajött (pl. itthon vállalt munkát vagy ide költözött hozzád közelebb) szóval nem lett távkapcsolat, akkor megváltoztak a dolgok? pl. kedvesebb lett, figyelmesebb... Mert én nem érzem hogy igazán szeretne a párom. Nagyon sok mindenen mentünk most keresztül több külső ember miatt, és ő kint nem tudott mit csinálni, míg nekem foggal körömmel kellett minden egyes nap kűzdenem és feladnom az egész eddigi életemet hogy együtt maradjunk, mégsem értékeli. akármikor írom hogy mindennél jobban szeretem meg ő a legfontosabb, csak egy "szeretlek"-et kapok vissza. pedig anno egyszer már mondta hogy engem szeret a legjobban. Van nagyon sok más is, per pill ez érdekel hogy ha hazajönne megváltozna-e, de ha érdekel leírom minden gondom :)
2011. dec. 2. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lányok, Asszonyok! Felejtsétek már el, hogy egy férfinak úgy jár az agya, mint a tiétek! Egy férfinak nagyon a nehezére esik turbékolni, és olyanokat mondani, hogy szeretlek, stb. Egyszerűen nem így vagyunk összerakva. Engem ki lehetne üldözni a világból, ha a feleségem kérdezgetné, hogy szeretem-e? Több mint harminc éve vagyok mellette, ha ez nem elég... :) Ő is tudja, és békén hagy ezzel.

Ha egyszer már kijelentette, hogy téged szeret a legjobban, akkor hidd már el neki, és tíz év múlva kérdezd meg ismét! :)

2011. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, bár bezavart hogy azt állítja magáról hogy romantikus, holott soha egy szál virágot sem kaptam tőle nem hogy egy csokrot. Na mindegy próbálkozom megtörni:) Köszönöm, most sokkal jobb kedvem lett
2011. dec. 2. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy "szeretlek"-et kapok vissza."

Ez azért nem csak szerintem. A legtöbb, amit érezhet, vagy tehet. Ha ezt nem tartod igaznak, akkor vannak gondok szerintem.

A férjem kamionozik, mi is úgy élünk ahogy Ti. Nem tudom, hogy változna - e valami ha itthon lenne mindíg. Én itthon küzdök, Ő ott. Mindketten megteszünk mindent, és nálunk is a legtöbb amit tehetünk, hogy szeretjük egymást. Ez tart össze két embert.


Azért egy vicc eszembe jutott.

A székely embert kérdőre vonja a felesége.

- Utoljára az esküvőnkön mondtad hogy szeretsz. Ennek már több mint 20 éve.

Mire a székely.

- Amit megmondtam, megmondtam. Ha változás lesz szólok.

2011. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok: én is romantikus vagyok, és már kétszer is vittem virágot. Először az esküvőre, másodszor valamikor tíz éve, és megkérdezte, hogy mi rosszat tettem? :) :) Nyugodj meg, a székely vicc nagyon találó, tényleg így van, jót röhögtem.

Egyet én is mondok, azért, hogy ne erőltesd a dolgot, nehogy így járj: A székelyt nyaggatja a felesége, míg egyszer csak az ember türelme elfogy, és dühösen kimegy. Húsz év múlva hazamegy, leül az asztalhoz. Kérdi az asszony: - Maga meg hun vót? - Künn!

2011. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!