Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nem helyes az, hogy...

Mennyire nem helyes az, hogy nem akarok elmenni a húgom szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a zh hét utána meg vizsgaidőszak, nekem meg így is sokat kell tanulnom, mert maximalista vagyok és zárkózott, nem szívesen megyek bulizni, ha elmennék a szalagavatóra egész végig azon járna az eszem, hogy mit és hogyan kellene még tanulni... Lehet hülyén hangzik, de kíváncsi lennék a véleményetekre, a húgomnak tök mindegy, hogy megyek-e vagy nem...:)

20/L


2011. dec. 3. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Tanulj!
2011. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben. Amúgy sem tudsz 0-24ben tanulni, az agyadnak is ki kell kapcsolni egy kicsit.
2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
3-4 óra kimaradhat az életedből, és a húgodnak ha nem is mondja, szarul esne ha nem lennél ott.
2011. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem marha szarul esett volna, ha a bátyám nem lett volna ott a saját húga szalagavatóján. Persze, ha nagyon beteg, vagy kirúgták volna, ha nem dolgozik azon a napon, akkor oké, de 3-4 órát ki tud hagyni az életéből miattam, úgyis ezek késő délután kezdődnek és estig tartanak, addig meg van egy csomó időd napközben. Szerintem ne legyél ilyen szívtelen, gondolom, ő is ott volt a tiéden.
2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az is durva, hogy ilyen egyáltalán eszedbe jutott. Még akkor is elmennék a helyedben, ha gipszben lenne a lábam. Sőt, mondom tovább, még az is simán elvárható, hogy jó kedved legyen. Abban a pár órában ugyanis nem körülötted forog a világ.
2011. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én húgom kihagyta a szalagavatómat, mert ment bulizni a haverjaival, nekem nagyon rosszul esett.
2011. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem hagynám ki, ez nem egy buli, inkább egy esemény ahova a család együtt megy.

Tanulj előtte, nekem bevált, tényleg nem lehet nonstop tanulni. És nekem töke bevált, hogy hatékonyabban tanulok napközben, ha tudom, hogy este más dolgom van.

Biztos nagyon szép lesz a húgod a ruhájában, ne hagyd ki!

2011. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tovább nem is, de legalább addig maradj, amíg feltűzik neki a szalagot, illetve ha szerepel valami produkcióban, azt nézd meg. Utána gratulálsz neki, és szerintem ezek után nyugodtan haza mehetsz.
2011. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem is menj el, álltalába délután, késő délután kezdödnek, és osztályoktól függően tart a műsor szóval nagyon hosszú úgyse lesz

ha azt is mondja hogy mindegy tuti nem gondolja úgy mert örülne ha ott lennél, és rosszul esne neki ha nem

szóval pár órát kihagysz a tanulásból nem dől össze a világ nem kell folyton tanulni mert az se jó, bele őrülsz

2011. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, elmentél végül?
2012. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!