Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen meleg van a...

Nálatok milyen meleg van a lakásban?

Figyelt kérdés

az érdekelne, hogy átlagosan milyenek a fűtési szokásaitok? pólóban/ pulcsiban vagytok otthon?

lehet kicsit buta kérdés, de engem annyira zavar, hogy nálunk szinte mindig hideg van, kivéve az én szobámban, de ha kimegyek kb. megfagyok, jégverem érzésem van. ( pulcsiban is fázom a szobámon kívül. ) inkább ki sem megyek legszívesebben a szobámból. most beteg vagyok, és nagyon rosszul esik, hogy apa azt mondja folyamatosan, hogy mert nem öltözök fel rendesen, meg aki nem vigyáz magára meg is érdemli.... pedig szerintem lehet, hogy pont ezért vagyok rosszul, mert itthon annyira más a hőmérséklet x meg y szobában. viszont nem szeretem felvenni a gázt, úgy érzem pocsékolok... meg, hogy költségekbe verem őt.

szóval nem tudom, túl takarékoskodó lennék? azt azért nem szeretném, hogy a saját egészségem rovására menjen a dolog..

17/L


2011. dec. 3. 10:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Nappal 20 fok,éjjel 18. Rendesen felöltözünk, melegítő vagy pulcsi,és mellény. Akkor sem fázunk meg könnyen,ha kimegyünk a lakásból. Ettől melegebb nem egészséges.
2011. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk 28 fok van, kulfoldon elek,egy eleg hideg orszagban.:) Viszont a parom es a csaladja tudja,hogy iszonyatosan fazos,betegsegekre hajlamos tipus vagyok,na meg ok is szeretik bent a meleget mikor kint akar -20is lehet,most meg csak -3korul van,de atlagban mindig kellemes 28fok van nalunk az egesz hazban.
2011. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
2. vagyok,meg annyi,hogy sokan szajkozzak,hogy nem egeszseges,hat mi probaltuk a kevesebbet,folyton beteg voltam,meg igyis,hogyha kimegyek megcsap a hideg,sokkal kevesbe vagyok beteg,amiota ilyen magas a homerseklet,pedig en aztan mindig feloltoztem 2 nadrag, 3felso minimum telen. Egyebkent a noknel kulonosen veszelyes,ha nincs eleg meleg,ha kesobb szeretnel meg gyereket.
2011. dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%
Reggel mikor elmegyünk lecsavarjuk 15 fokra, amikor hazaérünk délután (5-6 körül), feltekerjük 20 fokra. Akkor felfűt, de aztán ha felfűtött leáll és akkor kicsit hűl a lakás (de utána megint felfűt). Most egy vékony hosszú ujjú "póló" és egy vastag pulcsi van rajtam. A gázszámla így is 18-19 ezer forint. De én panelban nőttem fel, hozzászoktam, h nincs túl meleg.
2011. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

Hát mi kicseréltettük az ablakokat és a nagyszobában hő szigetelés is van kívül a falon, azért így érezhető hogy nincs huzat nincs olyan hideg. én szeretem felvenni a gázt a szobába akkor egész meleget csinálok, nem tudom hány fok lehet nincs hőmérő a lakásban. a konyhában, fürdőben, előszobában hideg van , nem szeretek kimenni, ha kimegyek akkor is a konyhában a sütővel melegítek. És még dohányzok is, szörnyen fázok ha kimegyek az erkélyre, remegek.

Most van rajtam egy vastag zokni, melegítő, póló és egy vékony pulcsi. Ja és most nem megy a fűtés.Ha megy akkor általában egy póló.

2011. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

Most néztem meg a hőmérőt: 16 fok van. Este általában 18-20 körüli, de nemrég szellőztettem.

Nálunk amúgy Anyum az, aki általában fentebb tekeri a fűtést, én meg általában lejjebb. Jól elvagyunk. :D

Inkább felveszek még egy pulcsit, ha fázok, de minek fizessünk annyit a fűtés miatt? Szóval igen, azt hiszem, én is túl takarékoskodó vagyok. :)

2011. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 24-25 fok van,általában pólóban vagyok.

Persze kell takarékoskodni,de azért ha lehet ne annyira hogy az az egészséged kárára menjen!

Hány fok van nálatok, amiben mindig fázol?

2011. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Téglalakás lakótelepen.3.emelet.23 fok van.

Sajnos ahol felnőttem 26-27 fok volt télen a lakásban és annyira hozzászokott a szervezetem hogy most itt fázok:(

2011. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%

nálunk házközponti fűtés van és szerintem legalább 25 fok. marha meleg van, pólóban és rövidgatyóban vagyunk, de még bugyiban sem fázom. állandóan szellőztetünk, hogy ki lehessen bírni.

odahaza a családi házban a szüleim max 22 fokot fűtenek, szerintem az ideális.

2011. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%
22 fok van, nekem most pont jó:)
2011. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!