Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen meleg van a...

Nálatok milyen meleg van a lakásban?

Figyelt kérdés

az érdekelne, hogy átlagosan milyenek a fűtési szokásaitok? pólóban/ pulcsiban vagytok otthon?

lehet kicsit buta kérdés, de engem annyira zavar, hogy nálunk szinte mindig hideg van, kivéve az én szobámban, de ha kimegyek kb. megfagyok, jégverem érzésem van. ( pulcsiban is fázom a szobámon kívül. ) inkább ki sem megyek legszívesebben a szobámból. most beteg vagyok, és nagyon rosszul esik, hogy apa azt mondja folyamatosan, hogy mert nem öltözök fel rendesen, meg aki nem vigyáz magára meg is érdemli.... pedig szerintem lehet, hogy pont ezért vagyok rosszul, mert itthon annyira más a hőmérséklet x meg y szobában. viszont nem szeretem felvenni a gázt, úgy érzem pocsékolok... meg, hogy költségekbe verem őt.

szóval nem tudom, túl takarékoskodó lennék? azt azért nem szeretném, hogy a saját egészségem rovására menjen a dolog..

17/L


2011. dec. 3. 10:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
24 fok van ujjatlan topban vagyok én így érzem jól magam.Fázni elég akkor ha kimegyek.
2011. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%
21 fok van, a koleszban legalább 24 lehet, szóval érzés h hazajövök és fázok. meg mikor reggel felébredek és kívülről tök hideg a takaróm meg érzem az arcommal a hideget... (mert ugye éjszaka még kevesebb). nagyon nem szeretem. tudom, 21 fok annyira nem kevés, de iszonyatosan fázós vagyok.
2011. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%
Nincs hőmérőm, de amíg én vígan elvagyok rövidnadrágban és ujjatlan pólóban, a férjem pulóverben vacog. Valamelyikünk hőháztartása nem normális, csak még nem jöttünk rá, hogy melyikünké.
2011. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk 19-20 fok van, éjjel 18 körül. Számomra ez elég kevés, gyakran fázom és muszáj rendesen felöltöznöm (pulcsi, hosszú nadrág, vastag zokni, mellény), különben megfagyok. Bár a 25 fokokat túlzásnak tartom, nem is tartom egészségesnek, de egy állandó 20-22 fokkal megelégednék teljesen.

Mi is takarékosságból nem fűtünk ezerrel, igaz, hogy új építésű a ház és korszerű a fűtés, de elég nagy területről van szó, ráadásul most csak egy fizetésből élünk...

2011. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk 20 fok van éjjel-nappal, ha elmegyünk itthonról, akkor állítjuk át automatára, ami 16 fok. De mire hazaérünk, már felfűt a kazán. Csak napközben nem megy, mert minek, ha úgysincs itthon senki? Nekünk jó így, pulcsiban, zokniban és hosszú gatyóban vagyunk. 22N és 33F
2011. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
48%
Nap közben 18-20, alváshoz 14 fok. Nem bánnám ha picit melegebb lenne, de ennyire telik a pedagógus fizetésből. Jól felöltözünk, de én is sokat beteg vagyok, mert a munkahelyen nekem nagyon meleg van. (Persze a kölkök mindig kabátban ülnek, rólam meg patakzik a víz pólóban is.) Ha teszünk-veszünk a lakásban, akkor van 18 fok, ha viszont ülő munkát végzünk, akkor 1-2 óra után muszáj felcsavarni 20-ra.
2011. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
44%
18-19 fok van, amikor itthon vagyunk, amikor meg nem, akkor meg le van tekerve 16 fokra. Így is pulcsiban és melegítőben vagyunk itthon, viszont így nem fázunk meg rögtön, ha kimegyünk a hidegbe, mert nincs akkora differencia.
2011. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

24-25 fok panel, 3. emelet.

Itthon általában rövidnadrág és póló, plusz zokni, mert a lábam még így is fázna.

2011. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

22 fok.

Nekem is ez az ideális, a 23-at még elviselem, de ha melegebb, akkor nem tudok pihenni, 21-nél meg hidegebben nem tudok aludni, szóval nekem ez pont jó :)

2011. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok. A lakás nagy részében jó idő van, általában pólóban is elvagyok, most inkább hosszú ujjú vékony felsőben. Az én szobám viszont egy jégverem, valószínűleg ez az oldal rosszul van leszigetelve. :S Most igen durván fel vagyok fázva így most pizsiben és köntösben és jó vastag zokniban vagyok legyen akármilyen meleg. 20L
2011. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!