Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély hogy egy...

Van arra esély hogy egy elkényelmesedett férfi aki nem becsülte a barátnőjét mert mindig ott volt neki szakítás után megváltozzon?

Figyelt kérdés
sosem volt túl felhőtlen a kapcsolatunk. sok hullámvölgy volt, de úgy éreztem az utóbbi időben jól elvagyunk. ő azonban 2 hete úgy elkényelmesedett vagy nem tudom, mindig én kerestem, sokat találkoztunk a régebbiekhez képest, hogy betelt nálam a pohár és tegnap elmondtam ezt neki, hogy úgy érzem sz@rik rám és nem becsül semmilyen szinten. igazat adott, de nem mondta hogy maradjak, csak megállapodtunk egy szünetbe (már a 200. szünet) de úgy gondolom nem fog változni semmi. ha újra egymásra találunk szünet után akkor lelkes kb. 1 hétig de után elkényelmesedik. van esély arra hogy most hogy elmondtam neki a bajom megváltozik kicsit is? vagy lehet képtelen kimondani hogy VÉGE és hagyja így ellaposodni a dolgokat? bár már sokszor voltunk így és mindig egymásra találtunk 20 hónap alatt, de én már unom ezt, hogy ilyen. 24N 40F
2011. dec. 3. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hm, nálatok is nagy a kor különbség talán túl nagy is.

Nem hinném hogy megváltozna, neked meg az elején kellett volna elmondanod a bajod, nem a 200. szünet után.

Keress mást szerintem!

2011. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet úgy van vele hogy van egy csaja akit bármikor elővehet ha kedve tartja ezért nem tart téged olyan fontosnak.De mivel te szereted ezért nem kell mitől félnie.
2011. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha otthagyom (régebben) akkor mindig előkerült 2-3 hét után. vagy ha elutazott munka miatt 1 hónapra akkor is keresett sokat, hiányoztam neki, de ha itt vagyok neki akkor lesz@r. érdekes...
2011. dec. 3. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Majd az egyik ilyen szunet alatt talal mast, es akkor mar nem fog keresni. Addig itt vagy Te neki. Fiatal no, miert ne venne elo neha?
2011. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha még nincs családja 40 évesen, akkor talán hozzászokott, hogy nem kötődik túlzottan senkihez. Ez úgy tűnhet, hogy szarik rád, pedig nem biztos.
2011. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincs családja. nem tudom mit tegyek, én megszerettem, de ő nem ahogy látom.
2011. dec. 3. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Mit tegyel? Eld a fiatal eveidet. Szorakozz. Aztan majd talalsz egy minden teren hozzad valo fiatalembert.
2011. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11:30: van ez így, láttam ilyen családot is. Lett gyerek, aztán néhány év múlva a férfi is beleszeretett a nőbe, de addigra a nő szeretett ki belőle és otthagyta (asszem).
2011. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint ők ketten házasodtak össze, nem a férfinek volt egy külön családja (ha félreérthetően fogalmaztam volna)
2011. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Negyven éves ember már megcsontosodott személyiség, nem fog megváltozni.
2011. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!