Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha eltelik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha eltelik több hónap egy szakítás után, még van esély arra, hogy rájöjjön mégis én kellek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél év után pénteken szakítottunk.

Volt már egyszer köztünk szünet is (de csak 2 hétig tartott),aztán újra összejöttünk. Akkor minden jó volt,de megint jöttek a gondok.


Most úgy tűnik,hogy végleg vége.

Mindketten nagyon szeretjük a másikat,csak valahogy mégsem tudtunk már együtt lenni.


Én vagyok a leghosszabb kapcsolata,láttam rajta,hogy a sírással küzködik,amikor kilépett a kapun, és magamra hagyott.


Szerintetek ha eltelik több hónap,(úgy hogy nem beszélünk semmilyen formában),akkor még van esély arra,hogy rájöjjön mégis én kellek neki?


Tehát ha hosszú idő után sem múlnak el az érzései,és egyre csak a hiányomat érzi?


2011. máj. 15. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
a remény hal meg utoljára...
2011. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az ideje h tovább lépjetek. Ha nem teszitek meg akkor folytatódik ez a se veled se nélküled kapcsolat ami senkinek nem jó hosszú távon. Ez a busz elment, ne fuss utána, várd meg a következőt.
2011. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%

én csak a saját tőrténetem tudom erre mondani...: a barátnőmmel 9 és fél hónapig jártunk amikor szakítotunk mert oan volt mintha csak megszokásból járnánk...aztán 2 hét mulva ki is békűltünk gyorsan me hiányoztunk egymásnak 1 hétig nem beszéltünk második héten már nem bírtuk...aztán jártunk 2 hóapot és megint szakítottunk h azzal vége és többet ne jőjünk össze mert ugyis szakítunk...aztán most 1 és félhónapja megint járunk és most kezdem ujra érezni azt a lángot amit éreztem régen is h szeretem szerelemből és h nekem nem kell más és leszarol h ezz idő alatt lehetne 10 és egyik szebb mint a másik barátnőm s megbaxhatnék 4-5 csajt mert nem kell inkább élem az életem szerényen és lassanlassan a dolgokat de vele,akit szívből szeretek addig amíg vagy végleg kinem hűl az egész vagy a végén összeházasodunk és együtt halunk meg ozt nem tudom...szerintem hagyd a szívedet dönteni és ő is hagyja a szívét dönteni

ha azért jártok majd mert a fejete azt mondja akkor nicns értelme,csak az emlékekért nincs értelme járni,szívből kell kívánjátok h ujra tőrténjen minden ami örömet okoz számotokra együtt :) én ezt mondom :P

2011. máj. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.


Most próbálok túllépni ezen,bár elég nehéznek tűnik.Mondjuk elég friss,ez még csak a 3. nap lesz.


De azt gondolom,hogy mivel tudatában van annak,hogy ez most nem csak egy szünet(ami után újra találkoznánk),hanem most Vége a kapcsolatnak,talán rájön,hogy idővel,hogy mégis csak én kellek neki.


Valamiért mégis csak én velem volt együtt a legtöbb ideig,nyilván okkal merült fel benne (igaz még régebben),hogy akár velem jóval komolyabbra is fűzné a szálakat.(házasság,család stb..)


Vagy ha most esetleg nem,akkor idővel,ha mással próbálkozik és mondjuk nem jön össze,akkor csak visszajönne.


Nyilván az embernek a szívére kell hallgatnia,mert különben boldogtalan lehet az élete.Ezt pedig gondolom ő sem akarná,már csak önzőségből sem :-)

2011. máj. 16. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A barátnőm hasonló helyzetben van, pár hónapja szakított vele a barátja, 1 év után. Azóta sem tudott rajta túllépni, nehéz is lenne, szinte mindennap beszélnek msn-en, telefonon... Én nemigazán értem, ennek mi értelme van. Nem azt mondom, h egyik napról a másikra el kell tűnni egymás életéből, de ha sokáig húzzák ezt a dolgot, előbb-utóbb se veled-se nélküleddé alakul ez az egész...

A barátnőm sztorijára visszatérve: most alakulóban van egy új kapcsolat, amikor ezt az exe megsejtette, rögtön kétségbe esett, és most kapálózik, úgy tűnik, megint akar vmit barátnőmtől. (És amilyen mamlasz, meg fog neki bocsátani.) Szóval ő abszolút nem tudatosan, de gyakorlatilag féltékennyé tette, és ezzel ráébresztette az exét, hogy tényleg elveszítheti véglegesen.

Szóval ezek alapján, ha tényleg akarsz még tőle valamit, nem tanácsolnám azt, hogy hagyjátok egymást békén, mert ez fordítva is elsülhet, megszokhatja a hiányodat, és te is az övét. Szerintem mondjuk ez lenne a legjobb hosszú távon. Mellesleg, sem a barátnőmet, sem téged nemigazán értelek. Akár fáj a pasinak is, akár nem, nektek mindenképp fájdalmat okoztak. És értem én, hogy szerelem meg minden, de aki egyszer ilyen csúnyán elbánna velem, én akármennyire is szeretném, nem tudnék neki megbocsátani...


Akárhogy is döntesz, drukkolok! Ügyesen, okosan, nem feladva mindenedet! :)


"Ne hagyd, hogy valaki a mindeneddé váljon, mert ha őt elveszíted, semmid sem marad."


21L

2011. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! azért ne áltasd magad, pontosan tudom mit érzel, nekem is volt ilyesmi szakítunk összejövünk stb. de arra ne várjál h majd visszajön mert ezzel fog elmenni jópár hónapod és ha esetleg ő továbblép akkor az nagyon rossz lesz és még pár hónap szenvedés
2011. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat!


Azért jó érzés,hogy nem jönnek lehurrogó üzenetek.

Úgy vagyok vele,hogy lehet igencsak javunkra válik az,hogy a szakítás ténye tudatosul bennünk.


Ő rájöhet arra,hogy mégis csak én kellek neki. De rájöhetünk arra is,hogy tényleg nem lenne ez már jó.Csak hát a ragaszkodás,megszokás 2 és fél év után.


Most,- bár nehezemre esik - nem írok neki,bár tiszta gáz,mert a szülinapja júniusban lesz,és nekem is. Szóval azért csak illik valami e-mailt,vagy SMS-t írni neki,nem?

2011. máj. 17. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hét szünet volt, de tulajdonképpen azt is együtt töltöttük, egy napra nem tudunk szinte elszakadni. Több hónap szerintem már sok idő, ha van még valami tartalék a kapcsolatban, az kiderül hamarabb. A sírás ne tévesszen meg, én akkor is bőgtem szakításnál, amikor tudtam, hogy ez a helyes. Mindenképpen szar érzés szakítani, ha csak nem úgy megbántott a másik, hogy gyűlölöd és örömmel vágod ki - ez nem jelenti azt, hogy a srác igazából nem ezt akarta. De ha 2,5 évig együtt voltatok, kell, hogy legyetek olyan viszonyban, hogy megbeszéljétek, hányadán álltok. Ha ennyi kérdőjel maradt meg Benned, lehet, nem is voltatok egy hullámhosszon.
2011. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?:) Összejöttetek megint? :)
2013. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
engem is érdekelne én is pont így vagyok és nekem is kéne egy kis segítsék aki lány és ilyen téren tapasztal írna egy üzit? meg köszönném
2014. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!