Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra, hogy valaki rájöjjön, hogy mégis szeret minket szakítás után? Van olyan, ha eszébe jut, hogy egyedül van akkor visszatér ahhoz aki szerette meg jó volt vele és mégiscsak őt szereti? Vagy ez csak tündérmese?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:44
 1/7 beetlejuice ***** válasza:
Van rá esély, én épp ebben a helyzetben vagyok most.^^
2010. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is épp ebben a helyzetben vagyok... viszont kellett 3 hónap külön h erre rájöjjünk
2010. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne, mert nagyon hiányzik :(
2010. aug. 7. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tündi bündi :)

Elöszőr is,miért nem lépsz túl rajta ha egyszer vége lett?a legrosszabb amit ilyenkor tehetsz h ilyeneken agyalsz h hátha hiányzom neki.mi van ha nem?meddig vársz?évekig?gondolkozz rajta.

Másodszor pedig tényeken alapszik h az exek megérzik ha már túl vagy rajtuk.nemtudom hogyan,de megérzik.ha tényleg vissza a akrod hóditani a pasast,akkor taktikázz.tedd féltékennyé,vagy hasonló.

Tudom nem könnyű ilyenkor az élet,és mondani könnyebb ezeket az okosságokat :S de hidd el,ha túl vagy rajta,visszatekintve azt fogod mondani h kellett a szenvedés,több lettem tőle,és happy minden :)

Nyár van,menj bulizni a csajokkal,flörtölj,egyéb.Tudom nem könnyű az első lépés,de egyszer meg kell tenni.Ne várj vele hónapokig :)

2010. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 1hete ezen agyalok. Pedig megérdemelném,hogy egyedül maradjak. Ő pedig megérdemelné,hogy találjon egy hozzáillú rendes lányt. Mégsem tudom elengedni.
2010. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam jártunk 3 hónapot munkája miatt hanyagolt de amikor egy társaságba vagyunk kavarognak bennem az érzelmek és sokat gondolok rá !
2013. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.. 2 év után visszatért az exem.. 17/L :)
2013. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!