Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minek a jele? Sokszor...

Ez minek a jele? Sokszor megbántom páromat és nem kérek bocsánatot, nem érzem hogy kéne kérnem, de mégis bánt hogy ilyen vagyok vele.

Figyelt kérdés

Ő azt érzi hogy Én nem szeretem és csak azért vagyok vele mert nincs más, sokszor beszéljük hogy minek vagyunk akkor együtt, ő meg mindig mondja hogy nem én akarlak elhagyni téged én szeretlek.

Velem van a gond, de én se tudnám nélküle elképzelni, csak néha egyedüllétre vágynék, nem pedig arra hogy mindig együtt legyünk.Biztos azért vagyok vele ilyen.

Én 24/N Ő 38/F


2011. dec. 3. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nálam is ez van. egyszerűen képtelen megérteni, hogy nem akarok vele napi 4-5 alkalommal beszélni, és minden nap találkozni. erre meg jön,hogy más minden nap beszél 4-5 órát meg találkoznak. ennyi beszélgetéstől meg találkozástól ráun a másikra az ember, és még ő van felháborodva hogy szakításra kerül a sor.
2011. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Hát napi 4-5 alkalom beszélgetés nélkül én nem beszélek igazán kapcsolatról. Attól, hogy elvegetálunk egymás mellett és közben van szex, az nekem még nem e kapcsolat.


Azt megértem, hogy kell az egyedüllét, persze hogy kell, ahogy az is, hogy érezzétek, tudtok fejlődni a másik mellett, nem korlátoz ebben.


De azért ha időst sem töltünk rendesen a másikkal és nem igényeljük a társaságát, nem vele szeretünk lenni a legjobban, akkor az sem teljesen normális.

2011. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A problemak mellett, ott van meg az eleg nagy korkulonbseg. Mashogy gondolkodtok. Ferfi lassan kozepkoru, persze hogy nem akar ugralni, most keresni egy ujat. No fiatal, elotte az elet, konyen talalhat uj part. Lehet hogy erdeklodesikore is egesz mas.
2011. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szinte minden nap megbántom valamivel, ha nem is akarom kijön a számon...ő meg még olyan,ha mondok valamit amit viccnek szánok vagy nem gondolom komolyan, magára veszi és megsértődik.És akkor nem is lehet kiengesztelni.
2011. dec. 3. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Én meg örülnék ha a brátom sokat akarna velem lenni. Őt szinte nem is érdeklem szóval ez még mindig jobb mintha le sem sz_rna.
2011. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akkor legyél néha egyedül.
2011. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, Te nem vagy elegge humoros, vagy nem erti humorod. A kapcsolat nem ugy hangzik, hogy hosszutavu lesz.
2011. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát a horoszkópokba nem mindig hiszek, de Én Vízöntő vagyok, ő meg Szűz /nem olyan értelembe/. Teljesen más!
2011. dec. 3. 11:16
 9/16 A kérdező kommentje:
Már 5 és fél éve együtt vagyunk.
2011. dec. 3. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:

Aha, igy mar ertem. A Szuzek nagyon csaladias emberek.

Aha, ertelek, en is Vizonto vagyok.

2011. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!