Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné megint...

Szerintetek megérné megint aupairnek mennem, már voltam, de nem tetszik a szakom?

Figyelt kérdés

érettségi után egy évig aupair voltam, majd elkezdtem egy egyetemet de nem tetszik. Szeptember óta járok ide, de tudom h nem akarok ebből diplomázni. Kinéztem magamnak egy sulit Németországban, és szeptembertől szeretnék oda járni(egészen más suli, mint amit most tanulok). Most leteszem a vizsgáimat és nem tudom mi tévő legyek. Hagyjam ott ezt a sulit fél év után és menjek ki fél évre aupairnek, h belerázódjak a nyelvbe és pénzt keressek? Vagy maradjak hátha megszeretem ezt(de amúgy biztos h szakot váltok, max nem kinn Németországba, hanem egy hazai egyetemen)? Hülyén érzem magam h 20 évesen még mindig aupairkedek és nem tettem lépéseket a diploma irányába, lehet h le kéne húznom itt ezt a 3 évet és kész? Félek h az emberek majd beszólnak h lustaságból elcseszem az életemet, mert nem vagyok képes tanulni.

Köszönöm

20L


2011. dec. 3. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem aupairkedhetsz örökké, tanulj még ha másik szakon is.
2011. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem akarok örökké, csak szeptemberig. Addig itt se tudnék új szakot kezdeni, mert már lejárt a jelentkezési határidő
2011. dec. 3. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Te magad is leírtad a választ, szerintem. Kulcsszó: Nem szereted azt ahova most jársz. Ha nem szereted és egyáltalán nem érdekel amit most tanulsz, akkor ne pocsékold erre a drága idődet.Az élet rövid ahhoz hogy túl sok olyat csináljunk amit nem szeretünk.

Kinéztél No.-ban egy sulit. Akkor felvételizz oda, kérdezd meg nincs-e keresztfélév. Ha nincs akkor, szerintem, gyűjts egy kis pénzt jövő szeptemberig, mert No.-ban drágább az élet mint itt..

Sikeres életet.

Ja és 20 éves vagy még nem késtél sokat, ne aggódj...Van aki 35évesen találja meg azt amit igazán szeretne csinálni.;)

2011. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne tanulj olyat, amivel később biztosan nem akarsz foglalkozni, időpocsékolás. Azt se értem, minek vizsgázol, ha mindenképp ott hagyod utána az egyetemet?

Viszont ha abbahagyod ezt, akkor tegyél meg mindent azért, hogy a másik összejöjjön, nehogy a két szék közül a földre ess.

Ha a bébiszitterkedés neked bevált, akkor csináld azt, de találhatsz más munkákat is, de mindenképp jó ötlet minél hamarabb kimenni külföldre a nyelv és pénz miatt. Plusz tájékozódsz.

2011. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen szakon vagy?
2011. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!