Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kéne havonta...

Mennyi pénzt kéne havonta adnia a szüleinek?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg a fizetése legnagyobb részét a szüleinek adja (70-80000Ft), ők nem dolgoznak. Ez szerintem túl sok. A párom is igazat adott nekem. Ebben a hónapban 40000 Ft-ot kaptak. Nem voltak túl elégedettek. Meg is sértődtek, főleg mikor kiderült, hogy én vagyok az ötletadó. Nem tudjuk mi lenne a jó megoldás, hogy segítsünk is de mi se szúrjunk ki magunkkal.
2011. dec. 3. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
náluk laktok?
2011. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk detto ugyan ez!Ha kevesebbet ad anyuka mormolt és nem elég.De az élt társa ott van,és egy forintot sem ad párom tartja el,ma este fogunk erről anyukával elbeszélgetni.

Igen túl sok ez az össze.

2011. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
attól függ, miért nem dolgpznak
2011. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párod ne pénzt adjon hanem fizese a rezsi egy részét, vigyen 1 zsák krumplit, vegye meg a mosoport.

Valami bevételük csak van számoljátok ki hány számla jön ki a pénzükből.

Amúgy te ki vagy a történetben mert ha nem vagytok házasok nincs hozzá közöd mit fizet a párod a szüleinek.

2011. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már együtt lakunk (ők nálunk), mert nem jöttek ki a pénzükből. Eddig a párom lakásában éltek. Dolgozni leginkább a lustaság miatt nem akarnak, de persze ezt nem mondanák ki soha, találnak helyette rengeteg okot.

Még nem vagyunk házasok, mert épp a kialakult helyzet miatt nem mmondtam még ki az igent (8 éves kapcsolat).

2011. dec. 4. 10:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ott laknak a nyakatokon és még pénzt is adtok nekik, mért?
2011. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért ad nekik pénzt, mert a rezsit fizetni kell így is, hogy nem laknak ott és enniük is kell.
2011. dec. 9. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Menekuljetek, amig lehet! Nagyon rakaptak a parodra, egesz eletukben magukat vele fogjak eltartatni es ti sosem tudtok majd egyrol a kettore jutni emiatt. Mivel el vannak tartva, nincsenek rakenyszerulve, hogy munkat keressenek. Ha ti nem lennetek ott, kenytelenek lennenek elmenni dolgozni. Nem tudom, hogy hany evesek, de ha nem dolgoznak, nyugdijuk is minimalis lesz es meg akkor is majd hozzatok mennek penzert. El fogjak varni, hogy adjatok, ez szamukra termeszetes lesz, hisz megszoktak es ebbol nagy vitaitok lehetnek majd a jovoben.


Mar elnezest, de mit kell nekik segiteni, mikor ok nem segitenek magukrol? Ha jol ertem, 2 epkezlab felnott ember, kisgyerek sincs otthon nekik, nem betegek, akkor miert nem mennek el dolgozni? Gyereket nem olyan cellal kell szulni, hogy majd az eltartja elete vegeig. Igy ti semmiben sem fogtok tudni elore lepni.

2011. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ti fizetitek a rezsit meg a kaját mért nem mennek haza mért vannak nálatok ez így sántit.
2011. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos nem mennek akkor sem dolgozni, ha nincs mit enniük vagy nincs hol lakniuk, azt pedig (érthető okokból) a párom nem tudja végignézni, hogy a szülei az utcán nyomorogjanak. Elég kilátástalan így a helyzet. Anyukája még csak-csak elmegy 1-2 napot dolgozni, de az apukája soha. 4 ill. 3 évük van a nyugdíjig. :(

Azért laknak most nálunk, mert a gáz havi leolvasással van "náluk", így a fűtésen és a melegvizen tudunk ott spórolni, a többi közmű éves leolvasással havonta/kéthavonta, ezeket kell fixen fizetni.

2011. dec. 10. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!