Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kéne havonta...

Mennyi pénzt kéne havonta adnia a szüleinek?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg a fizetése legnagyobb részét a szüleinek adja (70-80000Ft), ők nem dolgoznak. Ez szerintem túl sok. A párom is igazat adott nekem. Ebben a hónapban 40000 Ft-ot kaptak. Nem voltak túl elégedettek. Meg is sértődtek, főleg mikor kiderült, hogy én vagyok az ötletadó. Nem tudjuk mi lenne a jó megoldás, hogy segítsünk is de mi se szúrjunk ki magunkkal.
2011. dec. 3. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgoznak semmit, minimal nyugdijat fognak kapni, igy 3-4 ev utan is nektek kell majd oket eltartani es biztos, hogy keresni fognak titeket penzert rendszeresen. De ti hibatok is, hisz raszoktak, hogy toletek lehet. Mi az, hogy nem mennek el dolgozni? Mikor a te parod meg gyerek volt, akkor ki tartotta el oket?? Ez nevetseges helyzet. 2 felnott ember. Szulokent lesulne a bor a kepemrol, ha ilyen lennek.
2011. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit kellene tennünk velük. Amikor mi nem segítettük őket, akkor az utcán voltak vagy valami ismerősnél húzták meg magukat. Amikor a párom gyerek volt, akkor a nagyszülők segítették őket és a gyerekek után is kaptak segélyeket. A nagyszülők halála után az örökség is elfogyott, ezután csúsztak le ennyire. Sajnos, a nyugdíjuk tényleg minimális lesz, mert a ledolgozott éveik száma is minimális.
2011. dec. 10. 13:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Leirasod alapjan nem semmi csalad. :S Nagyon pelda mutato, hogy te ilyen sok nehezseg ellenere kitartasz a parod mellett. Sok erot es kitartast kivanok nektek! (szuksegetek lesz ra)
2011. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!